xxxD4xxxfero demiş ki:
serkan258 demiş ki:
esecenet demiş ki:
Trigonomerty bizimle çar değişerek sitede güven sağladı.SOnrada bu işlere tekrar devam etti.
+1905
Fatih Kardesim Geçmiş Olsun...
Yapnların Yanına KaLmaz Bilesin!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Öyle bi günah alıyosunuzki sonra bedelini çok ödüyceksiniz Allah'ınızdan bulun başka bişi demiyom.Bu sitede güveniceginiz en iyi kişidir Trigonometry.
Nedense Bu Görüşte Olan Tek Sensin Arkadasında Yapmak İStediği Bu Bence.
BiriLerine Kendini İyi Gösterip Bu Şekilde KEndini Temize Çıkarmak....
:detective: :detective: :detective: :detective: :detective:
Ne Dersen De Herkes Kendi Doğrularıyla Yaşar Ama Bu Kadar Kişinin Aynı Şeyi SAvunması Tesadüf Olmaz Değilmi ?

xxxD4xxxfero demiş ki:
Peki o zaman dogrular ortaya çıkınca görürsün.Bak Ballıgirlle o da çarını takas yapmamış şifre gitmiş.Git gm den yardım iste ozman trigonometry i suçlama.
ne malum keylogger olan bi program kullanıp kaptırmadıgı ?

serkan258 demiş ki:
xxxD4xxxfero demiş ki:
Peki o zaman dogrular ortaya çıkınca görürsün.Bak Ballıgirlle o da çarını takas yapmamış şifre gitmiş.Git gm den yardım iste ozman trigonometry i suçlama.
ne malum keylogger olan bi program kullanıp kaptırmadıgı ?
Şifresini deiştirirken olmuş bu olay artık şifre deiştirme sitesinde de keylogger warsa.

1 kişinin daha basına geldi bu olay belkide başer dediği gibi mail adresinde 1 bug olmus olabilir.
1-2 gün sonra denemekte fayda var.....

[/quote]
Nedense Bu Görüşte Olan Tek Sensin Arkadasında Yapmak İStediği Bu Bence.
BiriLerine Kendini İyi Gösterip Bu Şekilde KEndini Temize Çıkarmak....
:detective: :detective: :detective: :detective: :detective:
Ne Dersen De Herkes Kendi Doğrularıyla Yaşar Ama Bu Kadar Kişinin Aynı Şeyi SAvunması Tesadüf Olmaz Değilmi ?[/quote]
Herşeye Susuyorum Hepiniz Göreceksiniz ki Çar Bulunduğunda Benim Mahsum Olduğumu :roll:

WeAre

Buralıyım
öncelikle geçmiş olsun
çar takas etmek riskli iştir Trigonometry benide dolandırmaya çalıştı ama daha sonra bi kaç çar takas ederek bazı kişiler üzerinde güven sağladı peki size bir soru sorayım huylu huyundan vaz geçermi 7 sinde ne ise 70 indede odur bu yüzden yapmaz falan diye savunmayın
bu arada ben yapmıştır demiyorum bi ihtimal sadece

Hiçte bile tmm mı bu sözlerinle ben yapmışım gibi davranış hissettim ben yapmadım diyorum inanmiyorsunuz.

He birde hasan ben senin çarını nerde hacklemeye çalıştım sölesene ya allahım ben sana sadece senin çar ban yediği zaman 66 lvl yaptın.Sana 45 lvl nuker + 49 glavie verim dedim sende bi serverda istiyordun galiba kabul etmedin ok dedim bitti

Bunun neresi hacklemek aman nese arkadaşlar susuyorum o fatihy93 ü allah bildiği gibi yapsın.

Birşey da belki çarı buldu rezil olacak diye ses çıkarmıo baksanıza bayadır hiç konuya bakmıyo(Sadece bir ihtimal diye söyledim.)

Ama şunu unutmayın hepiniz bende özür dileyeceksiniz ve çok pişman olacaksınız.İnş. RebelTurk ü en yakın zamandı bulur.O zaman görürsünüz.Bazı arkadaşlara da yararım dokunduysa ne mutlu bana.SuSuYoRuM.

Trigonometry demiş ki:
Birşey da belki çarı buldu rezil olacak diye ses çıkarmıo baksanıza bayadır hiç konuya bakmıyo(Sadece bir ihtimal diye söyledim.)
emin olabilirsin > charını suan bulmadı !

Trigonometry demiş ki:
Ama şunu unutmayın hepiniz bende özür dileyeceksiniz ve çok pişman olacaksınız.
>> sen artistmisn?

archer demiş ki:
Trigonometry demiş ki:
emin olabilirsin > charını suan bulmadı !

Trigonometry demiş ki:
Ama şunu unutmayın hepiniz bende özür dileyeceksiniz ve çok pişman olacaksınız.
>> sen artistmisn?
Çarımın Şu an şifresini bulmuş olsam bu siteye bir daha adımımı bile atmam :!: :!:

Yukarı Alt