Hera Serverinde Farm/PowerLv/24-7 Bot/GoldParty Uygulamalarımız Başlamıştır.

Ad Soyad: Onur Sarı
Yer: Aydın/Kuşadası
İletişim: mailto:[email protected]
mailto:[email protected]

Ödeme Seçenekleri :
Oyun içi [Gold/Silk]
Aracılık[Extraloob]
PTT Havalesi: Bilgiler Char Satın Alacak Kişiye Verilecektir

İlk Önce ''GoldParty'' den Bahsedeyim.

42 Lv 8 Tane Char Kasıp Onglarda Seri Kasıcak Şekilde Ayarlıyoruz Ve Teslim Ediyoruz.
Fiyat Listesi Alttadır.

Party Build's:
4 Wizard
2 Bard
1 Warrior
1 Cleric

Eğer İsterseniz Bot Servisimizin Yarı Fiyatına Charlarınızı 24/7 Kesintisiz Bota Koyuyoruz.
Çıkan SOX/Elixir Gibi itemleri Stall Charlarımızla Uygun Fiyata Stalla Koyup Oradan Çıkan Parayıda Size Teslim Ediyoruz.

Power Lv Service Fiyat Listemiz:

1-42 Level 7TL/50Silk/100m[Max. 2 İş Günü ]
1-52 Level 15TL/100Silk/200m[Max. 4 İş Günü]
1-64 Level 30Tl/200Silk/300[Max 8 İş Günü]
Power Level Service Örneği [7.Gün]

2. Power Level Service Örneği 11. Gün[Sercan Ceylan Ortağım+Destek Hattı]

Gold Party:
42 Lv 8 Char = 20 TL/100Silk/400m
Gold Partylere Bot Servisinde %30 İndirim !!!

24/7 Bot Service [SBOT]:

30 Gün 15TL/100Silk/200m
14 Gün 10 TL/50Silk/100m

Gold Party Bot Service[SBOT]:

30 Gün 10TL/70Silk/150m
14 Gün 5 TL/40Silk/75m
Dipnot: Charlara Kendi Charımın Titizligiyle İlgilenirim.

JaveLiN_ belki hatırlarsın beni BaRbBoOo ben ama senin hakkında pek güzel globaller görmedim açıkçası.

O benim ortağım bu işin asıl sahibi benim çamur atmakta neyin nesi?
Bazı olaylardan dolayı arkadaşımıza globaller atıldı çamur atıldı ama lekelerin hepsi temizlendi.
Gereken Cevap Verilmiştir.

İyi Günler.

OnurSari demiş ki:
O benim ortağım bu işin asıl sahibi benim çamur atmakta neyin nesi?
Bazı olaylardan dolayı arkadaşımıza globaller atıldı çamur atıldı ama lekelerin hepsi temizlendi.
Gereken Cevap Verilmiştir.

İyi Günler.
Sen bu sitenin nasıl bir site olduğun kavrayamadın galiba eğer işin içinde bir çamur varsa ve bu da scammerlıkla ilgili birşeyse ben bunu sana Plvl yaptıracak olan kişilerin bilmesinde yarar görüyorum burdaki arkadaşlarımıni kardeşlerimin dikkatli olmasına yarar sağlıyorum başka bir problemin varsa pm den tartışalım. Ayrıca lekeleriniz temizlenmedi sadece unutuldu herşey 1 globale bakar ve server tekrar küfür eder yabancısıyla Türk'üyle onun için sessiz ol.

Kardeşim , zamanında sen benim guildimdeydin çok iyi hatırlıyorum . Benim nasıl bir insan olduğu mu az çok biliyorsundur.Server içerisinde tabiki de bazı kişilerin arasında düşmanlık olabilir.Ve bu kişiler en ufak şeyi büyülterek başkalarının gözünde karşısındakini kötü göstermekden başka bir amaçları yoktur.Evet , zamanında 1tane iftira attılar.Ama onuda ben çözdüm.Sen tatlı canını sıkmayasın.Ben öle milletin charını gold'unu vs. şeyini çalsaydım,serverda oynuyamazdım,burada olamazdım.Bunu da unutmayalım.Belki benimle arası bozuk olan bazı arkadaşlarımız bizim bu para kazanma çabamızı görüp,bize iftira atmış olabilirler..Bizim burada bir amacımız var.Adam gibi.Kimsenin bir kuruşuna gözümüzü dikmeden kazanmayı düşünüyoruz.Lütfen ''çamur'' atmaya çalışan insanlara güvenme kardeşim.

Arkadaşım Bu iş benim işim o sadece ortagım tamam mı? Power Lvı Ben Yaparım Charları Ben Açarım Bota Ben Koyarım..

İşimizi Engellemek İçin Çamur atılıyor.
Gereksiz yorumlarda bulunmayın lütfen.
Bu İş Benim İşim.Benimle ilgili bir şikayeti olan varsada iletir.
Bu işler bi globale baksaydı serverda senin gibi insanlar olmazdı kardeş. kafa bulandırma devam et.

Sercan.Ceylan demiş ki:
Kardeşim , zamanında sen benim guildimdeydin çok iyi hatırlıyorum . Benim nasıl bir insan olduğu mu az çok biliyorsundur.Server içerisinde tabiki de bazı kişilerin arasında düşmanlık olabilir.Ve bu kişiler en ufak şeyi büyülterek başkalarının gözünde karşısındakini kötü göstermekden başka bir amaçları yoktur.Evet , zamanında 1tane iftira attılar.Ama onuda ben çözdüm.Sen tatlı canını sıkmayasın.Ben öle milletin charını gold'unu vs. şeyini çalsaydım,serverda oynuyamazdım,burada olamazdım.Bunu da unutmayalım.Belki benimle arası bozuk olan bazı arkadaşlarımız bizim bu para kazanma çabamızı görüp,bize iftira atmış olabilirler..Bizim burada bir amacımız var.Adam gibi.Kimsenin bir kuruşuna gözümüzü dikmeden kazanmayı düşünüyoruz.Lütfen ''çamur'' atmaya çalışan insanlara güvenme kardeşim.
Kimse kimseye durduk yerde vurmaz kimse kimseyede durduk yerde iftira atmaz.Anlayan ne demek istediğimi anladı.

OnurSari demiş ki:
Arkadaşım Bu iş benim işim o sadece ortagım tamam mı? Power Lvı Ben Yaparım Charları Ben Açarım Bota Ben Koyarım..

İşimizi Engellemek İçin Çamur atılıyor.
Gereksiz yorumlarda bulunmayın lütfen.
Bu İş Benim İşim.Benimle ilgili bir şikayeti olan varsada iletir.
Eğer bir iş yapacaksan düzgün ve temiz bir şekilde yap.Kendinide birşey zannetme seninle daha fazla uğraşmaya değmez zaten.

Ben işimi senden öğrencek değilim. İşindem önce kendim düzgün ve temiz bi insanım.
Kendimide birşey zannetcek bi sebep yok. Ama Çamur atıcaksan illa globallerini bekliyorum :)

Yukarı Alt