Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Real Madrid taraftarların 'iç'ine girecek

Fenerbahçe'm sen neden yapmıyorsun bunu hemen hayata geçir hemen giyelim :twisted: :mrgreen:

İçimdeki Real aşkı bambaşka.
Dünyanın en zengin futbol kulübü Real Madrid şimdi de hiç beklenmedik bir sektöre el attı. Real Madrid kulübü Ocak ayından itibaren iç çamaşırı üretecek. Dünyanın en zengin futbol kulübü olan İspanyol Real Madrid, önümüzdeki yıl kendi markasıyla kadın ve erkekler için iç çamaşırı piyasaya sunacak. Mart 2010 satışa sunulacak Real Madrid iç çamaşırları Valencia'daki Little Kiss şirketinde üretilecek.

Real Madrid merchandising olayında sınır tanımıyor. Geçtiğimiz günlerde Real'in iç çamaşırı işine gireceğini Marca ve diğer gazeteler yazmıştı. Ancak bu kadar çabuk olacaklarını tahmin etmemiştim. Şaşırdığım başka bir olay ise, manken olarak Cristiano Ronaldo'nun kullanılmaması.

Fenerbahçe falan da böyle şeyler yapabilir ama düşünsenize bayanların sarı lacivert bir sütyen taktığını falan.. :mrgreen: Hem her kulübün boxerları var, bunlar eksik kalsın.

PS: Bence de CR manken olarak kullanılsaymış daha çok ilgi çekermiş. Müşteri çekme politikasını bilmiyor yahu bunlar! :mrgreen:

PS2: Başlığa koptuğumu da söylemeden geçemeyeceğim. :curtain:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
meLankoLiq demiş ki:
Bende tribünleri öne çekiyorlar falan sandım :P

puahahahaa adamın aklını alırlar walla kuzum bunlar ben ne diyeyim ablanın göğüsler sıkıymış ama :P :twisted: :lol:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
ablanın göğüsler sıkıymış ama :P :twisted: :lol:
Hemde ne sıkı, benimkini arayıp çağırsam mı acaba :twisted: :P :lol:

PS : Fener böyle bir işe girerse 1 tane alır paso üstünü pisletirim :lol: :lol: :lol:

Yukarı Alt