1. Reklam


  1. joysro
   ledas
   ix2
   leon
   kingsofsro
   aelyria

Razer'dan yeni bir mousepad: Goliathus!


 1. Chorus

  Chorus   Admin rank8

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  341.778
  Beğenilen Mesajlar:
  235
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  Taksim/IST.
  Razer'dan yeni bir mousepad: Goliathus!

  Razer, sadece oyuncuları hedef alarak mouse, mousepad,kulaklık ve klavye gibi cihazlar üreten bir firma. Firmanın kurucusu Robert "Razerguy" Krakoff bu işe, profesyonel oyuncu iken kullandığı ekipmanlardan memnun olmayarak, oyuncular için daha iyisini yapabilirim iddiası ile yola çıkmış. Bugün Razer, profesyonel oyuncular arasında da kabul görmüş başarılı ürünlere sahip.

  Razer yaptığı bir açıklamayla, yeni mousepadi Goliathus'u tanıttı. Kumaş bir kaplamaya sahip olan pad, altındaki kauçuk ile düz yüzeylerde pad'in kaymamasını sağlıyor. Değişken masaüstü yer imkanlarına göre 3 farklı boyutta üretilen Goliathus, en ufağı 270 mm x 215 mm x 4 mm, ortancası 355 mm x 254 mm x 4 mm ve en büyüğü 444 mm x 355 mm x 4.3 mm boyutlara sahip. Goliathus, Speed ve Control olmak üzere 2 farklı kaplamaya sahip. Speed, en ufak hareketle en fazla mesafeyi katetmeyi hedeflerken, Control daha fazla güç harcayarak, çok daha keskin hareketler yapma imkanı tanıyor.

  Fiyatlandırmaya göz atarsak, Razer Avrupa için Goliathus Speed/Control fiyatlarını, en küçük boy için 12.99 Euro, orta boy için 17.99 Euro, en büyük boy için ise 19.99 Euro olarak belirlemiş. Ülkemize ne zaman geleceği konusunda ise yorum yapılmamış.

  Ürünün detaylı resimlerine Razer'dan ulaşabilirsiniz.
   
 2. Jigsaw

  Jigsaw Aileden rank8

  Kayıt:
  13 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  8.951
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Close enough to cut your throat...
  Güzelmiş fakat pürüzsüz, vernikli bir tahtaya hiç bir şeyi değişem laser mouseumda. :P