1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Raul valizini topladı

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Raul valizini topladı
    Beşiktaş'ın transfer bombaları, Quaresma ve Guti'yle sınırlı değil... “Bir golcü almalıyız” diyen Schuster'in raporu doğrultusunda, İspanyol futbolunun efsane ismi Raul'le de anlaşıldı.

Gol yollarında geçen sezon büyük sıkıntı yaşayan Beşiktaş, bu sorunu efsane bir oyuncuyla çözecek: Raul Gonzalez... Real Madrid’in efsane 7 numarası, adım adım Beşiktaş’a yaklaşıyor. Mourinho’nun yeni sezonda kadrosunda görmek istemediği tecrübeli futbolcuyla ilk görüşmeler yapıldı ve iki taraf da büyük ölçüde anlaşmaya vardı. Şimdiki kulübünden senelik 4.5 milyon Euro kazanan Raul, Beşiktaş’tan da aynı ücreti istedi. Bu noktada takım içerisindeki dengelerin bozulmasından çekinen Siyah-Beyazlı yetkililer başta geri adım attılar. Ancak hem Raul’un kalitesi, hem de bonservisinin elinde bulunması nedeniyle transfer görüşmelerine hız verildi.

Öncelik Beşiktaş’ta

Schuster’in “Bize büyük katkı sağlar, gençlere örnek olur” dediği Raul’ün de İstanbul’a gelmeye çok sıcak baktığı kaydedildi. İspanyol golcü, Siyah-Beyazlı yönetimin “Gel” çağrısını bekliyor. Beşiktaşlı idareciler ise önce yabancı kontenjanındaki krizi çözüp, sonrasında Raul’ü İstanbul’a davet etmenin hesaplarını yapıyor.​

2. Avasin

Avasin Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Yanılmıyorsam Schalke 04 de bu oyuncuyla ilgileiyordu. BJK yi mi seçmeyi düşünüyormuş?

3. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Beşiktaşın teklifi daha iyi diye biliyorum :roll:

4. Avasin

Avasin Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Gönül ister gelsin. Çünkü Türkiyede kaliteli futbolcuları izlemek istiyoruz artık.

5. Whisk

Whisk Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Raul gelmicek bundan eminim ama Guti olabilir o da zor.