Sevgili arkadaşlar,

http://tr.rappelz.gpotato.eu/ Rappelz Türkiye sayfasından Rappelz ve diğer gPotato oyunları için ücretsiz kayıt olabilir ve Rappelz'in 1.55 GB 'lık kurulum dosyasını " İNDİR"e basarak indirebilirsiniz. Çıkan Exe dosyasını çalıştırdıktan sonra oyunu indirmek için gPotator

açılacak. Burdan indirme işlemini dilediğiniz zaman durdurabilir ve daha sonra devam edebilirsiniz. Oyunumuzun yeni güncellemesi İhtiras ile bilgileri http://tr.rappelz.gpotato.eu/obsession/ adresinde bulabilirsiniz.

Herkese İhtiras dolu günler diliyorum! :thumbsup:

gPotato Türkiye

Teşekkürler

Öncelikle gpotato yönetimine hoşgeldin diyor, konuyu global yapıyorum, gpotato ile ilgili gelişmeleri duyurulardan takip edebilirsiniz, yeni haberlerlerimiz yolda

Teşekkürler.

Biraz araştırdım çok güzel birşeye benziyor bir yandan silkroadda charım botta kasılırken bunu oynama planım var oynıyan arkadaşlardan öğrenmek istediğm;
Lv sınırı kaç ?
Oyuna zor alıyormu?
Exp kasmak nasıl? (örn; lv sınırı 100 diyelim 100 lv olmak 15 gün 1 ay arası gibisinden)
cevapları bekliyorum ve oyunu download'lıyorum^^

OzzyOzburne demiş ki:
Biraz araştırdım çok güzel birşeye benziyor bir yandan silkroadda charım botta kasılırken bunu oynama planım var oynıyan arkadaşlardan öğrenmek istediğm;
Lv sınırı kaç ?
Oyuna zor alıyormu?
Exp kasmak nasıl? (örn; lv sınırı 100 diyelim 100 lv olmak 15 gün 1 ay arası gibisinden)
Level sınırı 160. Ama daha en fazla 157 level var, serverlar 3 yıldır açık.

Oyuna zor alma diye birşey yok, oyunda premium diye bir şey yok. Saklı pasaportu var, o da birkaç avantajdan yararlanmanı sağlıyor.

Exp kasmaya gelirsek, 1 günde 30 olabilirsin, ama 155'ten 156'ya 2 ay gerekli.

NoMoreLove demiş ki:
OzzyOzburne demiş ki:
Lv sınırı kaç ?
Oyuna zor alıyormu?

Oyuna zor alma diye birşey yok, oyunda premium diye bir şey yok. Saklı pasaportu var, o da birkaç avantajdan yararlanmanı sağlıyor.

Yemez makara:

NiNCaSu demiş ki:
NoMoreLove demiş ki:
OzzyOzburne demiş ki:
Lv sınırı kaç ?
Oyuna zor alıyormu?

Yemez makara:
download'ı durdurdum :mrgreen:

Age of Wulin çıkış tarihi hakkında bir bilgi varmı acaba... :) Dört gözle beklediğim bir Gpotato oyunu

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
silkroad ile aynı anda çalışıyorsa indirip denicem?

Takımı
Galatasaray
Fiziksel saldırı yapan karakterlerin skill efektleri güzel değil büyücü kasmak istesen bile dark ırk olduğu için karanlık bir haritada kasman gerekiyor pek beğenmedim açıkçası.

XFI

rank8
UncensoreD demiş ki:
Fiziksel saldırı yapan karakterlerin skill efektleri güzel değil büyücü kasmak istesen bile dark ırk olduğu için karanlık bir haritada kasman gerekiyor pek beğenmedim açıkçası.
Merhabalar,

Karanlık ırk olan Asura ırkını seçtiğinizde otomatik olarak sizi Katan şehrine yani Asura ırkının başkentine yollayacaktır. Karanlık bir ırk olmasının gereği olarak şehride aynı şekilde karanlık ve boğucu. Fakat orada kasma gibi bir şart yok. Laksi, Ufuk, Ronda şehirlerinede ışınlanabilir ve orada kasabilirsin.

Katan, karanlık şehir,
Laksi, aydınlık şehir,
Ufuk, doğa şehri,
Rondo, tüm ırklar için ortak şehirdir ve epey büyüktür,

Irklar ve ırkların başkenti olan şehirler birbirleri ile bağlantılıdır. Hepsinin kendine has çevre düzenlemesi vardır. Dilediğiniz mekanda kasabilir veya o şehri Ana Teleport kapınız olarak belirleyebilirsiniz.

İyi eğlenceler,
Keyifli oyunlar,
Eski Rappelz Fan Site Sahibi - Titus Pullo

Takımı
Galatasaray
XFI demiş ki:
UncensoreD demiş ki:
Merhabalar,

Karanlık ırk olan Asura ırkını seçtiğinizde otomatik olarak sizi Katan şehrine yani Asura ırkının başkentine yollayacaktır. Karanlık bir ırk olmasının gereği olarak şehride aynı şekilde karanlık ve boğucu. Fakat orada kasma gibi bir şart yok. Laksi, Ufuk, Ronda şehirlerinede ışınlanabilir ve orada kasabilirsin.

Katan, karanlık şehir,
Laksi, aydınlık şehir,
Ufuk, doğa şehri,
Rondo, tüm ırklar için ortak şehirdir ve epey büyüktür,

Irklar ve ırkların başkenti olan şehirler birbirleri ile bağlantılıdır. Hepsinin kendine has çevre düzenlemesi vardır. Dilediğiniz mekanda kasabilir veya o şehri Ana Teleport kapınız olarak belirleyebilirsiniz.

İyi eğlenceler,
Keyifli oyunlar,
Eski Rappelz Fan Site Sahibi - Titus Pullo
Rappelz'ın ilk oyuncularındanım ırk ve şehirler hakkında bilgiye sahibim yinede sağolun yeni başlayacak olan oyuncular için faydalı bilgiler sarfetmişsiniz.Fakat dediğim gibi fiziksel saldırı skillerinin efektleri hoş değil bu benim kendi görüşümdür herhangi bir oyunu karalama niyetim yok sevenide var sevmeyenide var.

Yukarı Alt