valla serhan çok geçmiş olsun inş geri alırsın RaPLeX i hangi .. yaptıysa Crying or Very sad

üzüldüm kardeş geçmiş olsun inşallah hackleyeni bide charı bulursun Neutral bulduğunda benide cağır dağıtırız Evil or Very Mad

o heckleyen adamı bi bulursak bilmiom gali ne yaparız hem RaPLeX i hecledi hemde benim carhı heckledi O.Ç Crying or Very sad

RaPLeX demiş ki:
kacakk demiş ki:
Serhan oyunda duydum charın hacklendimi?Yoksa Şaka mu? Umarım Şakadır..Yoksa Gerçekten Emegine Yazık Oldu Confused Confused
malesef dogru... adamlar mutlaka bir yolunu bulup yapıyorlar yapacaklarını kahvekeyfi

Mehmet'ten duydum Her b0ku indiRioR diyo :mrgreen: :lolmuch: :lolmuch: İbonun charda soyulmuş senin makinadan dolayı..Pek kafaya takılcak bişe deiL ibonunki yardım ederiz biz ama RaPLeX in tamamen gitmesi feci oldu yaa ne güzel guild kasardık eski anılarımı hatırladım şimdi detective C0LD a giR ara sıra TakıLırıq :lol:
Yeni sun aldım onu gösteririm.. :mrgreen: Ehuehuehu

serhan geçmiş olsn dogrumula .duydum ama inanmamıştım neyse inş.bulursun Rolling Eyes

Ahhhh benim idolum bu char yaa ne is kmi hackledi.Buluruz doveriz.Sisko,kici sandalyeye baglı bi heriftir ztn.

Yukarı Alt