Ceza mı Sago mu?

• Ceza

Votes: 25 27,5%
  • Sago

Votes: 66 72,5%

• Total voters
    91
Ceza'yı ceza yapan sagopadır. Bunu Sagopa askerdeyken ceza'nın attığı dissten görebilirsiniz. Sagopa'ya rapci değil diyenler ; KuvvetMira Rap Stickz - Toplamam Yerde Kalır Kırıntın'ı dinleyin. "7 Sene Topa Tuttuğun Kolera Hemde Hiç Tanışmadan ; Bu ne hiddet bu ne celal elimi dahi sıkmadan?" diyor kolera. Nedensiz diss atan rapci , heleki ustasına atan rapcinin yaptığı, ezikliktir. Rapcilikten çıkmıştır ve müziği müzik için yapmadığı belli olmuştur fakat Sagopa öyle değil, Sagopa müziği Para & Hayran için yapmıyor ki buda sözlerinden anlaşılıyor. Kendinin dertlerini kafiye uydurarak sayfalara döküyor. Bunuda bizler beğeniyoruz. Ceza'yı kimler beğenir ; pop'dan rap'e yeni gelmiş insanlar , kafa sallamak için beğenir. Ceza'yı bende severdim eskiden, yani müziklerini. Sagopa ile olan tartışmadan sonra nefret ettim. "İlk başında küfredersin sonra kankardeşim dersin , ne iş en yakın zamanda bir psikolok'a görünmelisin!" ..

Sagopa'ya arabeskci diyorsanız,siz arabesk dinlememişsinizdir. :byes:

Yazdıklarının müzik türüyle hiçbir alakası olmadığının farkındasın sanırım..
Hemde her türlü müzik türünü dinledim ve çalmaya uğraştım.Sagopa ne rap'cidir , ne Hip hop 'cıdır.
Arabesk'de değildir.Kendi style'si vardır.

ImmorTaLGoD demiş ki:
Yazdıklarının müzik türüyle hiçbir alakası olmadığının farkındasın sanırım..
Hemde her türlü müzik türünü dinledim ve çalmaya uğraştım.Sagopa ne rap'cidir , ne Hip hop 'cıdır.
Arabesk'de değildir.Kendi style'si vardır.
Sagopa rap'in üstadıdır.

Yukarı Alt