V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce

Teknik Direktörümüz Chiristoph Daum, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda eşleştiğimiz Honved'in karşısına en iyi şekilde ve hazırlıklı çıkmak istediklerini, rakibi ciddiye aldıklarını söyledi.
Kura çekimi sonrası eşleşmeyle ilgili açıklamalar yapan Daum, "En iyi hazırlıkla rakibimizin karşısına çıkmak istiyoruz. Hazırlıklı olmak istiyoruz ve hazırlıklı çıkacağız. Ayrıca rakibi en az iki defa izlemek istiyoruz. Rakibimizi ciddiye alıyoruz ve hazırlıklı bir şekilde karşısına çıkacağız. Şu an Honved hakkında çok fazla bilgim yok. Ama bu konuda ilerleyen günlerde bilgi toplayacağız" diye konuştu.
Fenerbahçe'nin, geçen sezon da Avrupa'daki ilk maçını bir başka Macar takımı MTK Budapeşte ile oynadığının hatırlatılması ve bu durumun Honved maçı için bir ölçü olup olamadığı sorulduğunda ise Daum, "Tabii; bunun bize bir yardımı olabilir. Bir Macar takımı bizim için bilgi kaynağı olabilir. Ancak her maç ve takım farklıdır. Honved ile ilgili enformasyonu en kısa sürede alacağız" diye yanıt verdi.​

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu takımıda ciddiye alıyorsak yazıklar olsun bize 10 atar geçeriz idman maçı gibi olacak çok sevindim bu basit takımın bize çıkmasına demesi lazım yazıklar olsun tekrardan.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
extraloob demiş ki:
bu takımıda ciddiye alıyorsak yazıklar olsun bize 10 atar geçeriz idman maçı gibi olacak çok sevindim bu basit takımın bize çıkmasına demesi lazım yazıklar olsun tekrardan.
Okan abi daumladamı anlaşamıyorsun 8)

Fre3sTyLe demiş ki:
extraloob demiş ki:
Okan abi iyi güzel diyorsunda bir Tromso faciasıda biz yaşamıyalım. :twisted:
İnşallah hiç bir takımımız yaşamaz.Bu sene 3türk takımımızında UEFA da gruplara kalmasını istiyorum..

Yukarı Alt