1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Rakibimiz Steau Bükreş

1. Redefine

Redefine Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Takımımızın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi Romanya'nın Steaua Bükreş takımı oldu

Ülkemizi Avrupa kupalarında temsil eden Galatasarayımızın rakibi İsviçre’nin Nyon kentinde gerçekleştirilen Şampiyonlar Ligi kura çekiminde belli oldu. Kura çekiminde Galatasarayımızın Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turundaki rakibi Romanya'nın Steau Bükreş takımı oldu. İlk maçı 12-13 Ağustos'ta Ali Sami Yen'de rövanşı 26-27 Ağustos'ta Romanya'da oynayacağız.

Futbolcularımızın Bükreş yorumu

Galatasaraylı futbolcularımız Hasan Şaş, Ümit Karan ve Sabri Sarıoğlu, Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turundaki rakibimiz Steaua Bükreş'i İstanbul'da yenerek, rövanş için avantaj sağlamayı hedefliyor.

Steaua Bükreş'in güçlü ve deneyimli bir takım olduğuna dikkat çeken tecrübeli futbolcumuz Hasan Şaş, "Steaua Bükreş bu kura içerisinde en iyi çıkabilecek takımlardan biri. Şanslar eşit, ama biz daha kaliteli bir takımız. Öyle düşünüyoruz ve büyük ihtimalle biz bu turu geçeceğiz. Çalışarak, mücadele ederek geçeceğiz. Steaua Bükreş yakından tanıdığımız bir takım. Seyircimizle birlikte ilk maçta galibiyet alıp, Romanya'ya iyi bir skorla giderek oradan bir beraberlikle döneriz ve turu geçeriz diye düşünüyorum. Bizim için ilk maçın içeride olması fark etmez. İyi oynadıktan sonra orada da burada da Steaua Bükreş'i yeneriz" dedi.

Golcü futbolcumuz Ümit Karan ise, Steaua Bükreş'i yenmek istediklerini belirterek, "Galatasaray bu takımı eleyebilecek güçte, gruplara kadara gidebilecek güçte. İyi bir rakip ama bizim yenmemiz gereken bir rakip olduğunu düşünüyorum Steaua Bükreş'in özelliklerini de yavaş yavaş öğrendikten sonra iyi hazırlanıp, iki hafta sonra ilk maçımızda iyi bir skor elde etmek istiyoruz" diye konuştu.

Sarı-kırmızılı futbolcumuz Sabri Sarıoğlu ise, Şampiyonlar Ligi'nde takım ayırt etmenin doğru olmayacağını belirterek, "Avrupa'da çok büyük takımlar varken Steaua Bükreş gibi bir takımla oynamamız bizim için daha avantajlı. Adı üstünde Şampiyonlar Ligi, o yüzden zor bir rövanş maçı olacak. İlk maçta Ali Sami Yen'den iyi bir skorla ayrılırsak ikinci maça daha iyi bir şekilde gidebiliriz. Önce Steaua Bükreş'i geçip gruplara kalmalıyız. En azından bir çeyrek final umut ediyorum. İnşallah dileğimin de üstünde başarılar kazanırız, ben buna inanıyorum" dedi.

Sarı-kırmızılı futbolcumuz Mehmet Topal da, "Biz takım halinde iyi hazırlanırsak, iyi motive olursak rakiplerimizi geçeceğimizi düşünüyorum. İnşallah bizim ve camiamız için hayırlı olur. Şampiyonlar Ligi kupası kaldırmakta hiçbir engel göremiyorum. İnşallah hep beraber hedeflerimize ulaşırız" dedi.

Kaynak:Webaslan.com onun kaynağı ise İHA

2. Caprice

Caprice Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    " Steau Büşreş" yeni mi kuruldu bu club.. :)