1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Rahatımız İçin Gereken Kriterler!

1. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Rahatımız İçin Gereken Kriterler!

1- Fotoğrafları direk değil önizleme ile link (thumbnail) vererek yollamanız, sayfaların hızlı açılabilmesi için önemle gerekmektedir.
    2- Fotoğrafların T.C. anayasasında suç olarak kabul edilmemesi gerekmektedir.
    3- Gizlilik içeren belge, kişi ve olayların fotoğraflarının yayınlanması yasaktır.
    4- Fotoğraf herhangi bir kişinin kişilik haklarına tecavüz etmemeli, aşağılamamalıdır.
    5- Reklam yapma amaçlı fotoğrafların gönderilmesi yasaktır.
    6- Fotoğraf üzerinde yapılan değişikliklerin belirtilmesi gerekmektedir.
    7- Yazacağınız EXIF bilgileri kullanıcıları aydınlatacaktır;ancak en azından makinanızın marka ve modelini belirtmeniz gerekmektedir.
    8- Fotoğraflar hakkında yorum yazarken herhangi bir aşağılama, hakaret içerikli mesaj atılmamalıdır. Yapıcı eleştiriler daha çok şey kazandırır.
    9- Bir konu üzerindeki çalışmalarınızın adını başlıkta belirtmeniz herkesin işini kolaylaştırır.
    10.Alıcağınız makinalar hakkında görüş sormak için "Satın Alma Önerileri - Deneyimler - Uyarılar" forumunu kullanınız.Yeni makinalar ve fotoğraf teknolojileri ile ilgili konuların bu alanda olması çok daha rahatlatıcı olur.

Saygılarımızla,

Son düzenleme: 15 Ağustos 2016
  2. IrGat

IrGat Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel paylasım saol...

3. BowOfApollo

BowOfApollo Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bunun paylaşım olduğunu sanmıyorum sadece kural-uyarı veya yapmamız istenilen şeyler .. Valla bişi demiyorum çünkü bişi demek bana kalmadı ..

Ps : Uyarılar için sağol , bence yararlı olacaktır.