1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

RaFFiNe Oyunu Bıraktı !

1. Toxicated

Toxicated Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Point Blank TR - GM
    Bana katkıda bulunan ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..Ama bu Almanların alayı şerefsiz..Çekemeyince GM de dahil böle şerefsizlik yapıyorlar..2 günde 2 kral charı bitirdiler..
    Ben kısaca olayı anlatıyım..

Shaitan çıktı kesiyoruz ben başta spearla dalıyorum..Eliteler fln çıkınca s/s taktım..%15 hp kala bi kere yattım..Mustafa (HanzO) kesecek diye kalktım geri geldim yardıma ona eliteleri fln kesiyorum ben..Sonra bi ara 3 rocky elitenin arasında kaldım yie yatım yine hızlıca geri geldim kesmeye devam ediyorum..Mustafa kesti shaitanı..Agaca takılan eliteler, giantları fln kesiyim dedim çogunuz bilir yeni kurt aldım o kasılsın diye..onları da s/s le kesiyorum dedim daha hızlı kesiyim spearı takıp ki bi baktım spear yok..

mustafaya dedim böle böle..ben kasaya,sincaba ve üstüme çok dikkatli şekilde baktıma ama yok..Mustafa dedim gir chara belki ben göremedim yada bende gözükmüyor sen bak diye..O da girdi sonuç aynı..

Kimin aldıgını bilmiyorum ama bazals bende demiş mustafaya ve eklerden aldım demiş..Ama bazalsta göstermiyor abuk sabuk şeler gösterior..Holykess (silkroad-trader.de admin & dün hasandan sun u çalan) salak fln yazdı ve global attı oyundaki herkes görmüştür tabiki gerizekalı +7sini kaybetmiş aptal türk fln..

Olay bu..Bende bu RaFFiNe yi bırakıyorum ve belki ilerde RaFFi yi yatırıp yanındaki full str bowcuyu kasarım..Zaten 90a kasmak sorun değil 15-20 günümü alır..

Ama üzüldüğüm yandığım nokta şu o itemleri yapmak için onlardan o kadar silk alıyoruz para harcıyoruz..Onların bizi el üstünde tutması gerekiceğine bizi ezecekleri noktalarımızı arıyorlar..Neyse lafı uzatmaya gerek yok..

Tüm TÜRK kardeşlerime güveniyorum ve o serverda TÜRKlerin kral olacağını biliyorum..Hepinize kolay gelsin ve en hızlı şekilde iyi kasmalar...

2. EfnuR

EfnuR Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    halletcezz halletcez + bu arada meşhur ettin beni sertaç =)

HanzO =)

3. WeAre

WeAre Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar yazılım ve donanım uzmanı
    sertac bize bak dostum sun spear 9 dq +5 80 +5 sun legs kaybettik ama önemli değil bunlar bulunur bize gereken item değil salla itemi arkadaşlık yeter gel dön çarına halledecez

4. Optimus Prime

Optimus Prime Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    onu kimse almamıştır sen kendin diyorsun yattım diye yatınca itemlerin düşme olasılığı var inanmıyorsan aç 1 lwl çhar içine koy potları falan git yat sürekli bi süre sonra çantandakilerinin düşmeye başlıyacağını göreceksin

5. Kup

Kup Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Valla bugün seni hiç görmemiştim , Bazals mı Bazals mı her ne b*ksa +7 görmüştüm büyük ihtimal senin speardır biz acısını alırız onun ....

6. Toxicated

Toxicated Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Point Blank TR - GM
    Dostum yazından da anlaşılıyor ki sen vip oynamıyorsun..Oynasan diğer insanlar gibi konuşursun..

Beyler ben kararımı verdim yaa full str bow kasacam..Artık bende shaitan kesmek istiyorum :P Balazs ta alsın spearı soksun istediği yerine...Bize biz yeteriz..

7. Windy

Windy   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    rafficim anca gördüm konuyu shaitanla uğraştım deminden beri :shaitankesemeyensmiley:

evet balazs da +7 spear var.ve sanırım o senin spearın...

boşver dostum +7 spearı buluruz ama seni hep bulamayız,hiçbir yere gitmiyorsun :wink1:

8. Toxicated

Toxicated Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Point Blank TR - GM
    Ewt dün oturdum düşündüm bi +7 için sizlerden ayrılamadım..Ama RaFFiNe yi bıraktım yan char olarak yeni char açtım onu kasıyorum..Zaten 90 yapmak sorun değil max 1 ayımı alır..Hepinize teşekkür ederim :)

9. IQRA

IQRA Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben ne silkroad olsun ne kinight olsun türklerin yabancılar yüzünden oyunu bıraktıqını görmedim krdeşim sende bırakma tam tersi oyuna sımsıkı sarılkı o a*i adamlar senin ne kadar kararlı olduqunu görsünler... Bütün ruthuless miş neymiş + unionu = Sen olamazlar bunu böle bil yeter kardeşim .. sanırım herşey acık oldu.. sen kendini üzme kardeşim arkadaşlarımın dedikleri qibi +7 nin bi ayrıcalıqı kalmadı sen qel servere bi 90 lwl yap sana +9 bile basarız yeterki hep beraber hep birlikte olalım ve bütün türkler olarak birbirimize sımsıkı tuttunalım nerde görülmüş türklerin yabacılar karşısında ezildiqi en büyük ve en yüce örnek ise ' Canakkale Savası ' ... Seni ve bütün türkleri seviyorum ben lQRA olarak annımdaki kara lekeyi temizlemek istiyorum arkadaşlar olayı coqunuz bilmiyosunuz ama .. lqra , thieves ve d4 konusunda bana çok haksızlık ypaıldı herkese iyi akşamlar

Saygılar..

10. Toxicated

Toxicated Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Point Blank TR - GM

Teşekkürler oyunu değil RaFFi yi bıraktım..Yeni FuLL Str öyle bir char olacak ki...Bizi kimse yıkamayacak..Bizim tek eksi yanımız herkes int onlar ise str idi..Ama şimdi onlar int str karışık oldu biz str :D yakında shaitan ı bile sadece türkler kesecek..Zaten yeni açtıgım chardaki amacım sadece uniq lerde shaitanı kesmek (sürekli) + pwp de yeri öptürmek...

11. hanry007

hanry007 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aramızdasın merak etme sana spearmı yok ama artık o serverda BaLaZs a Rahat yok Merak etme yanındayız yenı carında Başarılar yardım ıstersen veya ıhtıyacın olursa pm iLLeGaL0010 or EFSANE herzaman yardımcı oluruz

Saygılar iLLeGaL0010

12. Toxicated

Toxicated Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Point Blank TR - GM
    Teşekkürler eksik olmayın zaten sizler gibi arkadaşlarım olmasa o serverda bir dakika durmam...

13. gencay

gencay Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardes sen bızım daıma en ıyı arkadsımızsın sakın bırakma beraber o almanların hakından gelcez kafanı yorma :muck:

14. GunZNRoseS

GunZNRoseS Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bırakmana cok uzuldum cok yardım ettin bize oyunda her turlu ztn bnmde snirlrm tepeme binio yavas yavas surekli kfrler alıyorm yeni ...... turk yetisio dio almanlar

sAygılar DarkinG

15. Metamorph

Metamorph Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    raficim asla bırakmıyosun bak bende yan char bowu kasıyorum 50lvl de beraber kasarız yoksa biz nukerler bu hanzonun zeronun elinden sheitan alamayacaz :!!&%&! :P

16. Toxicated

Toxicated Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Point Blank TR - GM
    ehehe :D Sende kas bende full str bow bence artık 90 olunca biz gavurlar shaitan alamıcak elimizden..

Dracha pt diye yalvarır :P

17. KinqBladeR

KinqBladeR Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Silkroad
    bırakma knk dvm et guild istersen TurkMasteR her zaman hazır gelmek istersen bekliorum :) kesinlikle uniq kapışmaları olmucak ve kardeşlik guildi olucak isteyen gelebilir...

18. F10diP|

F10diP| Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Koordinatör
    oyunu bırakarak çok güzel bir şey yapmışsın

19. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Türkler Her Serverda Aynı..Birleşmıyorlar..Bir Birleşseler Ortalıgı Dagıtırlar Ama :roll:

20. Bloodia

Bloodia Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Üzüldüm gerçekten . Hiçbir şekilde bizi çekemiyorlar bu gerçekten çok acı giden +7 olsun çekememeleri çok acı.