Tanıyanlar birbirini savunuyor , halbuki adam madem sen yapmadın mantıklı bir açıklama yap inanayım dıor :)

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Kemalist demiş ki:
@RaFFiNe

Foruma DesertDragon diye kardeşin mi yazdı ?
Evet, Bende Burada Resimde Görünce Karşılaştım O Postla Fakat Charı Soyan Kardeşimde Değil Bundan Ben Eminim ..

Bu adama da bunu yaptınız ya birşey diyemem :) geçmiş olsun buzzzz :S
ps:git gide köşeye sıkışıyor :) bu arada exl de moderetör olupda accountu kardeşiyle kullanan kaç kişi var :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
RaFFiNe demiş ki:
Kemalist demiş ki:
@RaFFiNe

Foruma DesertDragon diye kardeşin mi yazdı ?
Evet, Bende Burada Resimde Görünce Karşılaştım O Postla Fakat Charı Soyan Kardeşimde Değil Bundan Ben Eminim ..
Hmm , bu ilk ve son olsun bir daha böyle bir şey görürsem deneme moderatörlüğünü alırım :wink1:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Allah Allah, Charı Ben Çalmadım ki Ben Suç Yapayım. Bu Olay Biri Cinayet İşliyor İşleyen Adam Kaçıyor .. Bütün suç Görgü Tanıgın Üstüne Kalıyor .. Ben Private Falan Oynamıyorum Diyorum ben iSro Oynuyorum Buyrun İstediğin Saat, İstediğiniz Dk SS Koyayım Yahu ;

Bu Da Sbottan Bir görüntü Göremeyenler için buraya da koyayım, bıktım yok yere suçlanmaktan yaw soysam soydum derim korkum kimden ki ?

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bir üyeliği 2 kişinin kullanması zaten başlı başına bir sorun ya neyse :think:

RaFFiNe'yi oyundan da tanırım. güvenmeyin, hırsızdır demiyorum. ama bir üyeliği 2 kişi kullanınca sorun oluyor gördüğünüz gibi. biri birinden habersiz iş yapınca sorun çıkıyor. raffi ben pserver oynamıyorum diyor ama kardeşi oynadığı için şüpheleniyorlar, biliyorum.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Kardeşi sitede gezmek, takılmak için giriyodur hesaptan. İnsan kardeşine de güvenemeyecekse kime güvenecek acaba sorarım sizlere^^

dediğim gibi wW ben raffiyi suçlamıyorum. ama raffi pserver oynamadığı halde kardeşinin gelip oraya nickini yazması buzzz'u şüphelendiriyor belli ki :think:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Evet Desert 'le Kardeşimle Konumuş Yani fakat o Bende Soymadım diyor, olayı anlattım yukarda ama tekrar yazarım. Şüphelenecek bişey yok bizde keylog falan olsa desertin itemleri ve parası daha fazla alsa onunkileri alır ki ben diyorum bizzat kendim inanmayan varsa veriyim ID PW bir tane itemine rastlarsa ne istiyorsa vereceğim yahu ..

Olayı Tekrar Alıntı yapıyorum Buraya, Oldugu Gibidir ..

RaFFiNe demiş ki:
Kardeşimin Anlattıgı Olayı Anlatıyorum ;

Charın ID PW Aldıgı Akşam Buzz oyundan Çıkmış Ona Kas Diyip, Oda Girmiş Charı Az Buçuk Kasmış, Yarkana vs Gitmiş Sonra Biraz Daha Takılmış PLvL Falan Yapmış Hatta Guilddeki Arkadaşları Bedava Kasmış ..

Sonra Saat Geç Olmuş Babam Kardeşimi Biraz Azarlamış ve Pc Yi Kapattırmış, Bende Kardeşimde İşe Gidiyoruz, Kardeşim Akşam 6-7 Gibi Chara Tekrar Girmiş ve Char Soyuk Herşey Mahvolmuş Vaziyette ..

O Da Sanmış Bütün Herşeyi Buzz Aldı Heralde Charı Soyulma Korkusu Yüzünden Yada Başka Bir Char Kasmaya Başlayacak Hesabı Pek Üstüne Gitmemiş, Guildden 1-2 kişi Para Vermiş Üstüne Eski Kastıgı Chardan Biraz Para Verip NPC İtemleri Almış (Silah 8-dg, Kıyafetler 7-dg) Caveye Gitmiş, O Daha İlk Odadaki Mobs Larda Bile Char Yatıyormuş Bir Süre Kasmayı Denemiş Olmayınca Tekrar İtemleri vs Satmış Parayı Almış Eski Charına ve Oyundan Çıkmış.

Olay Bundan İbaret, Elimde Kanıtım Yok Fakat Ben Soymadım Benim Privateyle İşim Olmaz, Geçen Yaz Bıraktım Ben V.I.P Oynarken Private Serverları..

Gerçekten Çok Zamansız Bir Soyulma Oldu bu Char Ama Benim soymadıgım Kesin İnanmıyorsanız DesertDragon 'un Herşeyinin Resmini Buraya Koyabilirim Veya Güvenebileceğim Biri Varsa Veriyim ID PW Girsin Ne Var Ne Yok Baksın, Eğer Onunla Alakalı Bir Tane İtem vs Çıkarsa Ne İstiyorsa Yapacağım Daha Ne Diyebilirim Ki ...
Avenger demiş ki:
Hepsi doğru buzz soyulmustu sonra chara girdi npc set aldı cavede kasıyordu hatta benle aynı odada kasıyordu sonra ben yattım baska yerde kasmaya gittim ertesi gün yani bugün buzzun asıl sahibi girdi bana pm attı raffinenin tam nickini söyle dedi söyledim adama biraz sert cıkmıs adamda bana söyledi ben exldaki raffine değilim diye bende bunu buzza söyledim benide tersledi ben tarafsız doğruları söyledim söyleyebileceklerimde bu kadar :think:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
RaFFiNe demiş ki:
Allah Allah, Charı Ben Çalmadım ki Ben Suç Yapayım. Bu Olay Biri Cinayet İşliyor İşleyen Adam Kaçıyor .. Bütün suç Görgü Tanıgın Üstüne Kalıyor .. Ben Private Falan Oynamıyorum Diyorum ben iSro Oynuyorum Buyrun İstediğin Saat, İstediğiniz Dk SS Koyayım Yahu ;

Bu Da Sbottan Bir görüntü Göremeyenler için buraya da koyayım, bıktım yok yere suçlanmaktan yaw soysam soydum derim korkum kimden ki ?

- Resim Silinmiş.
Suçlusun ben sana insiyatif gösterip görmezlikten gelip sadece uyarıyla geçiyorum senin bana verdiğin cevaba bak . Deneme moderatörün hesabından sadece bir kişi girebilir , yani anlayacağın değil kardeşinin mesaj yazması kullanıcınla giriş yapması bile YASAKTIR! Bilgisayarı iki kişi kullanıyorsan sol taraftaki çıkış butonunu kullanırsın .

Raffine'nin deneme moderatör rütbesi düşürülmüştür.

Wax Whine demiş ki:
Kardeşi sitede gezmek, takılmak için giriyodur hesaptan. İnsan kardeşine de güvenemeyecekse kime güvenecek acaba sorarım sizlere^^
Sitede gezmek takılmak için kendisine başka bir hesap açsın , sende benim kardeşim gibisin en yakın arkadaşlarımdan birisin ben sana kullanıcımı veriyor muyum ? Paypal şifremi kredi kartımın şifrelerini tüm hesaplarımın şifrelerini bilen adam extraloob'taki accountumun şifresini bilmiyor , neden çünkü yasak .

Neyse , raffine char'ı soymuş mudur soymamışmıdır hiç bir bilgim yok benim derdimin onlada hiç bir alakası yok zaten , lakin bir yetkili hesabını iki kişiyle beraber kullanamaz . Kullandığı anlaşılırsa yetkileri elinden alınır.Ben kendisine bir şans tanıdım ve güzelce uyardım , o şansıda kötüye kullandıysan benim sana yapabileceğim hiç bir şey yok artık.

Son düzenleme:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Kemalist demiş ki:
RaFFiNe demiş ki:

- Resim Silinmiş.
Suçlusun ben sana insiyatif gösterip görmezlikten gelip sadece uyarıyla geçiyorum senin bana verdiğin cevaba bak . Deneme moderatörün hesabından sadece bir kişi girebilir , yani anlayacağın değil kardeşinin mesaj yazması kullanıcınla giriş yapması bile YASAKTIR! Bilgisayarı iki kişi kullanıyorsan sol taraftaki çıkış butonunu kullanırsın .

Raffine'nin deneme moderatör rütbesi düşürülmüştür.

Wax Whine demiş ki:
Sitede gezmek takılmak için kendisine başka bir hesap açsın , sende benim kardeşim gibisin en yakın arkadaşlarımdan birisin ben sana kullanıcımı veriyor muyum ? Paypal şifremi kredi kartımın şifrelerini tüm hesaplarımın şifrelerini bilen adam extraloob'taki accountumun şifresini bilmiyor , neden çünkü yasak .

Neyse , raffine char'ı soymuş mudur soymamışmıdır hiç bir bilgim yok , lakin bir yetkili hesabını iki kişiyle beraber kullanamaz . Kullandığı anlaşılırsa yetkileri elinden alınır.
Benim kardeşim yok :lol:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
@Wax Whine

Ben sana kardeşin var gibi bir şey dedim mi ?

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Canınız Saolsun Ne Diyeyim, Suçlu Muamelesi Görüp Nerelere Geldik Soysam Gam Yemeyeceğim Ama Gerçekten Üzüldüm, Ben Bu Sitede Birşeyler Yapmaya Çalışırken Olanlara Bak ..

=> Charı Soyulan Arkadaş Geçmiş Olsun Bundan Sonra Daha Dikkatli Olursun İnş. Ben Soymadım ve Soymadıgım İçin Hiçbir Üzüntüm Yok Tek Üzüntüm Dediğim Gibi Suçlu Muamelesi Görmek ..

Yukarı Alt