RaFFiNe=SunWorld Private serverdeki DesertDragon

Raffine bana diyor ki ben hiç private serverinde oynamadım.Al kanıt

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Peki bu nedir ?

Server
Assos
Takımı
Besiktas
oLm Ben Private Oynamam Kardeşim Oynar, Ben Para Kazandırmayan Şeylerle Uğraşmam Private Kasayım .. Al Sana Bende SS Koyayım Madem Kanıtın Var !

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Yalan Borcum Yok, Privatede 90a Kasmak 1-2 Haftama Mal Olur Kassam Ki Ben V.I.P İle Noktayı Koydum Privatelere Şuanda iSro 2da İstediğim Pozisyonda Para Kazandıran İşler Peşindeyim Kasmak İstesem Seninle Neden Kasıyım Hadi Onu Geçtim Kasacağım Charı Neden Soyayım ..

PS: İkinci ve Son Mesajımdı Hakkımda İsteyen İstediğini Düşünebilir Sonuçta Benim Bunu Yapmadığımı Allah Biliyor ve Eğer Hala İnanmıyorsan, Charını Ben Soyduysam Allah Beni Taş Etsin Gün Yüzü Göstermesin, Herkese Muhtaç Duruma Düşürsün vs vs (En Büyük Beddualar ve Belalar Beni Bulsun)

Kup

olduser
RaFFiNe demiş ki:
oLm Ben Private Oynamam Kardeşim Oynar, Ben Para Kazandırmayan Şeylerle Uğraşmam Private Kasayım .. Al Sana Bende SS Koyayım Madem Kanıtın Var !

Bu arkadaşı en son ViP'de gördüm, iSRO ' ya geçti diye biliyorum ki geçmiş, eminim bir yanlış anlama vardır.

Ragnorack demiş ki:
RaFFiNe demiş ki:

Bu arkadaşı en son ViP'de gördüm, iSRO ' ya geçti diye biliyorum ki geçmiş, eminim bir yanlış anlama vardır.
Bunu kim yazdı o zaman :@

Kup

olduser
Neyini çalmışta DesertDragon böyle yapıyorsun anlamıyorum ?, tek kanıtın RaFFiNe'nin DesertDragon diye charım var demesi .

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Ragnorack demiş ki:
Neyini çalmışta DesertDragon böyle yapıyorsun anlamıyorum ?, tek kanıtın RaFFiNe'nin DesertDragon diye charım var demesi .
Bunu Da Ben Yazmadım Kardeşim Onlara İlgi Göstersinler Diye Yazmış Buraya ki Ona Sordum Hayır Bende Çalmadım Diyor..

Ben bugune Kadar kimsenin Emeğine 2 Dk İçinde Son Vermedim Vermemde, Önce Suçu Kendinde Ara Ondan Sonra Bana Gel Sen Çaldın De Ki Gunahımı Almaya Da Devam Ediyorsun.. Tek Bişey Söylüyorum ;

:arrow: Allah Biliyor ... :buddha:

Sertaç'ı iyi tanırım.ViP ' de cok anılarımız oldu.Gerektiği zaman item alıp verdik birbirimize..Güvenilir çocuktur.Böyle birşey yapıcağını sanmam :thumbsup:

RaFFiNe demiş ki:
Ragnorack demiş ki:
Bunu Da Ben Yazmadım Kardeşim Onlara İlgi Göstersinler Diye Yazmış Buraya ki Ona Sordum Hayır Bende Çalmadım Diyor..

Ben bugune Kadar kimsenin Emeğine 2 Dk İçinde Son Vermedim Vermemde, Önce Suçu Kendinde Ara Ondan Sonra Bana Gel Sen Çaldın De Ki Gunahımı Almaya Da Devam Ediyorsun.. Tek Bişey Söylüyorum ;

:arrow: Allah Biliyor ... :buddha:
Sadece buzzz soyuldu.Bir kişi daha soyulduda soyan kişi ortaya çıkınca banladık guildden.

benim bildiğim guilddekilerin herkesin atılmış olması :S wT atılmıştı guildden.. Guild mi dağıldı yoksa sadece wT yimi attınız :S

Takımı
Galatasaray
1-Beyler şimdi Sunsordaki RaFFiNe Sertaç değil ben sordum ona Sertaç senmisin dedim yok ben Sertaç değilim dedi.

2- Buzzzz sana sorum var

RaFFiNe Sana sitedenmi pm attı ortak olalımmı diye.?

+Sertaçı senelerdir tanırım o böyle birşey yapmaz.

Takımı
Galatasaray
Buzzzz demiş ki:
Prisoners demiş ki:
Buzzzz demiş ki:
hayır oyundan anlaştık
Oyundaki Sertaç değilki bro :) Şimdi birbirinize o ettiğiniz küfürler beddualar kaldı geriye.:wink1:
ben zaten şifremi oyundaki raffineye vermedim ki.desertdragona verdim
Hmm şimdi gördüm Raffi'nin Mesajı => Farklılık olsun dedim DesertDragon

Yukarı Alt