Rolland Garros 4. Tur mücadelesinde son 4 yılın Roland Garros şampiyonu, 31 maçtır Roland Garros ta yenilmeyen Rafael Nadal, Robin Soderling
karşınıda 3-1 yenilerek turnuvaya veda etti ^^

İddaa'da Nadal'a basanlara ve Nadal hayranlarına geçmiş olsun; Federer hayranlarına hayırlı olsun :mrgreen: :mrgreen:

Advance

euheuhe adamın koltuk altı kıllanına bakın xD zaten Federer alırdı bence (daha tanıdık geliyo aslında ilgilenmem tenisle xD)

ensar00 demiş ki:
euheuhe adamın koltuk altı kıllanına bakın xD zaten Federer alırdı bence (daha tanıdık geliyo aslında ilgilenmem tenisle xD)
Toprak kortta Nadal Federer'i ezici şekilde yeniyor ^^

Prada

Rafael Nadalın elenmesi benim için bayaa sürpriz oldu. ancak her senede almasına biri dur demeliydi. Robin Söderling bence açık ara bu turnunavın gelmiş geçmiş en büyük surprizini yaptı. sonuçta Nadal Fransa açıkta en favori tenisciydi 4.cu turda elendi.

Aynı Nadal Romada söderlinge tek oyun vererek evire çevire yendi dalga geçti yani. Ama intikam güzel olmuş. Söderling yarı finalde illaki takılacaktır birinci olması çok uzak bir ihtimal.

Federer bırakmaz heralde ama sanırsam Gonzales de formda takip edemiyorum pek bu sene Roland Garros'u. Yahu o değilde haftalar öncesinden Federer'e idda oynayacaktım 1e 7 ganyan veriyordu , favori Nadal'dı tabiki oranı düşük olduğu için sırf Federer'e basacaktım xD xD Dedik ulan futbol'u zor tutturuyoruz tenis ne işime dedim oynamadım :lol: Umarım Federer kazanamaz ^^ :twisted:

Yukarı Alt