Evet Ben SatanisT ile qwqwqw2 Yi takas Etmıstım Suandada S/s Nuker Char Istıorum Skill Durumu 60 Cold 70 Ligt 80 Bicheon 90 Fire Ye Yakınsekılde Olursa ıı Olr Bırde 10 Lw Str Wermıs Olrsa II olr 10 En Az Ama Bolebı Seyım Yok Olrsa ıı OLur Vede Charlar Boş Olacak Sadece Silahlar Kalıcak Eger Istemezse KarsıTaraf Silahlarda Kalmasın Ama Kesınlıkjle Takılar Ve Armour Kalmıcaktır..!

qwqwqw2 yı bılmeyenler Icın bahsedeyım

50 Cold 80Ligt 80 Heuksal 90 Fire Seklındede Ve Max Olmayan Skıll Yoq Light De El Yakmasıda 6 Dadır Sonuncu 6da Ama Firedir Firenin el Yakması Maxdır

Kısaca 90Lw Spear İle 90 lw Shield/Sword Takas Edilir... Boş Şekilde...

iLeTiŞiM: mailto:[email protected]

McCappy demiş ki:
_H3LLxF1RE_ demiş ki:
McCappy demiş ki:
resimsiz konu olmaz düzgün konu aç :wink1:
ehuhe neye bakcan boş wercem dıyorum charı neyın resmını koyayım acaba?

ayrıca takası gerceklestırdım sılıosanız sılın..?!!
o çarda item yok diye skilldemi yok diot
Belirtigim Gibi Herşey Max Diyorum Yanı Anlıyan Anlıyor...

Bende Derim Full sun setLi sun WeaponLu çarımı satmak istiyorum Derim ama bunu millete kanıtlamam lazım demi ? ama bunu anlicak kapasite sende nerdeeee

McCappy demiş ki:
Bende Derim Full sun setLi sun WeaponLu çarımı satmak istiyorum Derim ama bunu millete kanıtlamam lazım demi ? ama bunu anlicak kapasite sende nerdeeee
kımın ne oldugu bellı mıllet anlıokı charımı takas ettım sen bu zekayla benle rekabete gırme bence gıt gorumuna bak banı atıosanızda atın fifi:) Westering i banladıktan sonra zaten bitti bu forum artk umrumda deil:)...! ßß

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
_H3LLxF1RE_ demiş ki:
McCappy demiş ki:
kımın ne oldugu bellı mıllet anlıokı charımı takas ettım sen bu zekayla benle rekabete gırme bence gıt gorumuna bak banı atıosanızda atın fifi:) Westering i banladıktan sonra zaten bitti bu forum artk umrumda deil:)...! ßß
Nerden geldiysen ban konusuna gelmişsin artık. Bir iki laf etmeden topicten ayrılmak istemiyorum. Westering'in banlanma sebebini biliyorsun. Şimdi burada söylemeye gerek yok :wink1:
Oldu ki önceki hesabın banlandı diye buradaki yöneticileri takmıyorsan biz de seni takmayız olur biter. Çok da fifi ! :wink1: Eğer hesabının banlanmasını istiyorsan belirt buradan. Gerisini ben hallederim :wink1: Kaldı ki senin için bu forum bittiyse dön arkanı ve defol git !

Evet Banlanma Sebebı Su ANlık Iletımde Baska Bır Sıtenın Adı Yazıordu Ve Ben Bunu Unuttum Bı adam war Char Satmamı Istemıstı Bnde Hayır Dedım Sonra bı arkını Konusmaya Davet ettı bak tanıdınmı bu extraloob dan şuşlu hatırlamıorm ısmını suana oda satmadıgımı duyunca kafa attı herhalde bnm emegıme zarar werem kıcın artnıyetlı oldugu bellı zaten dırek okan aby e yada bı yonetıcıye msj caktı oda tabı sorgusuz sualsiz direk Banı Bastılar Ben Takmıyorum Dedıgın Gıbı sende Takma Onlarda Takmasın Cok bısey Fark etmez Hatta Hıcbsy Fark Etmez Forum Icın Okadar Ugrastım Vede Yaptıgınız Sey Ayıp Gercekten o Banı Hıc Ama Hıc Haketmedım Neyse Gecmıse Mazii....!

Yukarı Alt