1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

'Quaresma'yı istemiyorum'

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    'Quaresma'yı istemiyorum'
    Beşiktaş'ın yeni hocası Schuster, “Bir sene kulübede oturan oyuncuyla işim olmaz. Ne kadar yetenekli olsa da, bir yıl çok uzun bir süre” dedi.

Mustafa Denizli’den boşalan teknik direktörlük koltuğuna oturan Bernd Schuster, yöneticilerle transferi masaya yatırdı. Yönetimin, “Quaresma için çaba sarfediyoruz. Onu Beşiktaş’ta görmek istiyoruz” teklifine karşı çıkan Alman teknik direktör, “Benim için isim değil, istikrar önemlidir. Portekizli Ricardo Quaresma’nın kalitesi ortada. Fakat bu oyuncu geçen yıl İnter’de hiç maç oynamadı. Forma şansı bulamadı ve kendisi de bu durumu pek sorun etmedi. Ayrıca daha önceki takımlarında da pek parlak bir görüntü çizmedi. Bir oyuncu, bir yıl boyunca maç yapmazsa özelliklerini kaybeder. Bana her maça çıkan ve oynayan futbolcu gerek. Hangi takımda olursa olsun” yanıtını verdi.

Q7 defteri kapandı

Bu gelişmelerin ardından Beşiktaş’ta Ricardo Quaresma defteri tamamen kapandı. Yöneticiler, yeni teknik direktör Bernd Schuster’in listesinde yer alan diğer yıldız oyuncularla görüşmelere şimdiden başladı.​

2. Kakimoto

Kakimoto Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sanki alacaklardı :D