Fenerbahçe, İtalya Serie A takımlarından İnter'in Portekizli orta saha oyuncusu Ricardo Quaresma'yı renklerine katmaya hazırlanıyor.

CNN Türk'te canlı yayına katılan Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Abdürrahim Albayrak, Fenerbahçe 2. başkanı Nihat Özdemir'in dün yapılan divan kurulu toplantısında söylediği "Biz en büyüğünü getireceğiz" sözleriyle ilgili olarak "Fenerbahçe Jo'dan daha ünlü bir isimi Türkiye'ye getiriyor. Ancak kim olduğunu bana sormayın" dedi.

Sonrasında Abdürrahim Albayrak'ın bahsettiği bu oyuncunun İnter'in 27 yaşındaki oyuncusu Ricardo Quaresma olduğu ve kulübün bu transferi önümüzdeki günlerde açıklayacağı öğrenildi.

Ayrıca oyuncunun menajeri bugün İtalya medyasına Quaresma'ya Türkiye'den büyük bir takımdan teklif olduğunu ve bunu değerlendirdikleri yönünde açıklama yaptı.

Fenerbahçe İkinci Başkanı Nihat Özdemir, transfer ile ilgili olrak dün yapılan divan kurulu toplantısında 'Biz en büyüğünü alacağız' şeklinde açıklama yapmıştı.

Umuyorum balon değildir ki böyle bir transfer olursa ... off Quaresma fena adamdır ya

Balon gibi duruyor ama...
Gerçeklik payı olabilir çünkü fenerbahçe yönetimi basın açıklamasında mı ne yıldız alıcağızmı ne demişler yani gerçek olabilir.

bu haberin gerçek olduğunu düşünme sebebim burası ;
Abdürrahim Albayrak, Fenerbahçe 2. başkanı Nihat Özdemir'in dün yapılan divan kurulu toplantısında söylediği "Biz en büyüğünü getireceğiz" sözleriyle ilgili olarak "Fenerbahçe Jo'dan daha ünlü bir isimi Türkiye'ye getiriyor. Ancak kim olduğunu bana sormayın" dedi.

Absence

Esas orası yalan zaten hep dünya devi geliyorda biz göremiyoruz bu sefer harbi çok sinir oldum bu adamlara

BurakK* demiş ki:
Absence demiş ki:
Esas orası yalan zaten hep dünya devi geliyorda biz göremiyoruz bu sefer harbi çok sinir oldum bu adamlara
dünya devii getiricez diyorlar
Sonuç; Gökhan Ünal :lol:
Sadece Gökhanı getirdiler fakat FB nin iyi bi transfer yapacağı kesin.Çünkü o kadar yıldız getirdik biz ,onlarda altta kalmamak için 1 tane alırlar :lol: :P

Jo ile Dos Santosa da balon diyordunuz noldu sonunda geldiler 6s ye :lol:

ps : ben gerçek olduğuna inanıyorum

Server
Assos
Takımı
Besiktas
YA - LAN, artık böyle haberlere alıştık başka haberler türetmeliler .. :P

Absence

Arcadia demiş ki:
Jo ile Dos Santosa da balon diyordunuz noldu sonunda geldiler 6s ye :lol:

ps : ben gerçek olduğuna inanıyorum
Dos santos geldımı 8O