BEN 62 BOW CUYUM LEVELİMDE YATIRAMADIGIM ADAM YOK FAKAT PVP CHARI = BLADE BENCE NE DE OLSA TANK CHAR BUNUN YANI SIRA SETININDE IYI OLMASI LAZIM TANK BLADE CHAR+IYI SET = PVP DELILERINE CARE :D

bence pvp dediğin tek atmak değildir bu benim görüşüm çünkü zevki kalmaz bu yüzden wizzyler bence FTW veya GUİLD WAR da ancak eğlenebilirler şahsen bn birine tek attığım zaman hiç bi şekilde mutluluk hissetmiyorum pvpdediğin şöle bi min. 1 dkk sürmeli bence... göğüs göğüse bi çarpışılmalı ve warrior bana çok büyük haz weriyor deli gibi bağırıp çağırıp ona buna saldırmayı istersen warrior+cleric aç

1.o dediin sey PWP deil.ona PvP denir yani Player versus(vs) Player
2.char olarak bow`cu veya crossbow`cu tavsiye ederim
3.bide unutma pvp keyfi yasaman icin salam itemler gerekir

kardeş sen pwp mi istiorsun açıcaksın bi full str bowman üzerini düsgün yapıcksn kimse yatıramaz tanımıorm yoq crosbow yoq varıor yoq dagger alayına isyan :D

LiFeGuaRD demiş ki:
bence pvp dediğin tek atmak değildir bu benim görüşüm çünkü zevki kalmaz bu yüzden wizzyler bence FTW veya GUİLD WAR da ancak eğlenebilirler şahsen bn birine tek attığım zaman hiç bi şekilde mutluluk hissetmiyorum pvpdediğin şöle bi min. 1 dkk sürmeli bence... göğüs göğüse bi çarpışılmalı ve warrior bana çok büyük haz weriyor deli gibi bağırıp çağırıp ona buna saldırmayı istersen warrior+cleric aç
çok haklısın terleyerek aldığın bir pvp nin zevki bambaşkadır

STR olucaksan Bowwer yada Glave acmanı onerırım,
INT yapıcaksan SwordShıeld pro'lu bı nuker 90Light 90Cold 90 Bicheon 30 fire şeklinde..

Yukarı Alt