dostlar dün aldığım charı kasıyodum botla giriyim dedim oyundna çıktım botu açtım tam giricem şifre yanlış diyo joymax.com dan pw yide değiştiremiyorum çünkü eski şifreyi istiyo ayrıca ıd de yanlış diyo :? ayrıca 3 kere yanlış yazınca blocklaması gerekirken dilediğim kadar deneyebiliyorum oyunu :? 8O lütfen bi çözüm yolu olan yardım edebilir mi?

FeeL demiş ki:
ironEyE demiş ki:
söyledim ztn adam oda bana sronun msn ini verdi onla konuşuyom şu anda
Silkroad'ın msn'ni mi verdi.Gülerim sadece buna. :lol:

Xanthos demiş ki:
charı aldığın kişiye başvur :)
+1905

Sana verdiği msn'le,seni oyalıyordur... :P
biliyorum adam adam gibi ingce bile konuşamıyo :lol: ama char gitti sürekli pw yanlış diyo hacklemiş olması imkansız bile acc nin herşeyini değiştirdim gitti 60 ytl ya :cry:

Bilemicem artık,devir çok değişti herkes birbirine vurgun yapmaya çalışıyor düşün artık.Belki pw yanlış yazıyorsun yada ıd tekrar gözden geçir.Yada ıd,gizli soru,msn aklında mı?

FeeL demiş ki:
Bilemicem artık,devir çok değişti herkes birbirine vurgun yapmaya çalışıyor düşün artık.Belki pw yanlış yazıyorsun yada ıd tekrar gözden geçir.Yada ıd,gizli soru,msn aklında mı?
ewt aklımda hepsi yanımda pw hariç hepsini biliyom nasıl charı kurtarabilirim

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Merhaba.
Sımdı Joymax a gir Ordan Forgot your ıd password gibi bırsey var logın ın altında ona tıkla sonra
en assagıdakı change password u doldur tam olarak e maıl vs vs vs ... sonra en yukardakı kodu doldur yanı Sro ya gırerken ımage kod ıstıyorya onun gıbı kodu doldur ve ChangePassword e bas Ve Yenı Sıfrenı Gırebılırsın Ve Artık Osıfre olur tabı Adam charın e-mail ını degıstırmedıyse ...

Yukarı Alt