öncelikle s.a Benimle Sorununuz ney? biri gelir bana ks yapar söverim ben suclu olurum herif gelir kardeşime küfür eder ss koyarim ben suçlu olurum guild lideri olurum millet nwoyu batirdi der yine ben suçlu olurum NWO BATMADI BATMICAK KİM NE DERSE DESİN TEK BASIMADA YETERİM BEN O GUİLDDE Kimseye İhtiyacim yok BEN EXL DEN GELMEK İSTEYENLERİ ÇAGİRİYORUM ADAM GELİP İNŞ SONUN KÖTÜYE GİDER DİYO işmi bu allah askına birisi cevap versin?
Cihani Bile Bıktırdınız yeter artık ya o adamin ne sucu warda bunlari yapiyosunuz Yapmayin allah rızası ıcın!
Darkness Raffine Bu adamlar Sırf kavga tartısma yuzune cıktı o tartismayi cıkaranı herkes taniyor Ve Ben onlari uyardıgım halde forumda ben suçlu oluyorum taniyin artık beni ya ...
Çekemiyosaniz söyleyin Pmye Bile Cevap vermeyiz Yeterki Atip tutmayın arkamdan Tanimiyosunuz beni 1 2 adamla kavga ettim diye İyice hayvan sanmayin bizde insaniz sizin gibi Benim TEk sözüm NWO BATMADI BATMICAK !!!
Rahatsiz ettigim icin özür dilerim iyi aksamLar...

Öncelikle burak cok güzel yazmışsın.
guilde geldiğimden beri bn herkesi bi güzel tanıdım. Sana %100 katılıyorum. bazı kişilerin senin inadına gittiğini bnde biliorm. Ve snin gibi düşünüorm. Bi guilde guild denmesi için 50/50 olması coğunun 70+ olması gerekmiyo. Guild için önce insanlık lazım.
isterse kimse olmasın bn sninle o guildde kalıcam...
Herşey için teşekkürler..
bnimle ilgili bi sorununuz olursa PM=Xlaw

nuisance demiş ki:
Öncelikle burak cok güzel yazmışsın.
guilde geldiğimden beri bn herkesi bi güzel tanıdım. Sana %100 katılıyorum. bazı kişilerin senin inadına gittiğini bnde biliorm. Ve snin gibi düşünüorm. Bi guilde guild denmesi için 50/50 olması coğunun 70+ olması gerekmiyo. Guild için önce insanlık lazım.
isterse kimse olmasın bn sninle o guildde kalıcam...
Herşey için teşekkürler..
bnimle ilgili bi sorununuz olursa PM=Xlaw
Şuan Guildde Ne tartısma var ne küfür sakin sakin istedigimizi yapiyoruz fakat biz türk birligi olmasini istiyoruz ama malesef millet anlamiyor

Haklısn kardeşim.Ben senin yüzünden çıktım sanma.Baktım guild dağalıyor bende çıkıyım dedim senle bi sorunum yok ?!!!!!!...

Ya sırf 1 2 kişi yüzüne millet beni iyice kötü biri sandi biz nwo olarak suan cok mutluyuz ama mutlulugumuzu baska arkadaslarlada paylasmak ıstıyoruz gelmek isteyen warsa aliriz

CiKoLaTa demiş ki:
öncelikle s.a Benimle Sorununuz ney? biri gelir bana ks yapar söverim ben suclu olurum herif gelir kardeşime küfür eder ss koyarim ben suçlu olurum guild lideri olurum millet nwoyu batirdi der yine ben suçlu olurum NWO BATMADI BATMICAK KİM NE DERSE DESİN TEK BASIMADA YETERİM BEN O GUİLDDE Kimseye İhtiyacim yok BEN EXL DEN GELMEK İSTEYENLERİ ÇAGİRİYORUM ADAM GELİP İNŞ SONUN KÖTÜYE GİDER DİYO işmi bu allah askına birisi cevap versin?
Cihani Bile Bıktırdınız yeter artık ya o adamin ne sucu warda bunlari yapiyosunuz Yapmayin allah rızası ıcın!
Darkness Raffine Bu adamlar Sırf kavga tartısma yuzune cıktı o tartismayi cıkaranı herkes taniyor Ve Ben onlari uyardıgım halde forumda ben suçlu oluyorum taniyin artık beni ya ...
Çekemiyosaniz söyleyin Pmye Bile Cevap vermeyiz Yeterki Atip tutmayın arkamdan Tanimiyosunuz beni 1 2 adamla kavga ettim diye İyice hayvan sanmayin bizde insaniz sizin gibi Benim TEk sözüm NWO BATMADI BATMICAK !!!
İşte böyle yaptığın için hatalısın ks yaptı diye ne kadar basit söylüyorsun Söverim diye anasının,bacısının şuçu ney..
Ne kadarda basit olmuş artık küfür etmek.
Banada yapıyorlar başkalarınada 2dk bir başka spawn yerine gidersin veya
dersinki kardeşim ks yapma diye adam gibi söylersin.
Kimseye ihtiyacım yok diyorsun işte bu yüzden kimse seni pek sıcak
bulmuyor bu oyunun tek değil beraber kardeşçe zevki çıkar.
İyi oyunlar.Umarım başarılı olursunuz.

_Alone_ demiş ki:
CiKoLaTa demiş ki:
İşte böyle yaptığın için hatalısın ks yaptı diye ne kadar basit söylüyorsun Söverim diye anasının,bacısının şuçu ney..
Ne kadarda basit olmuş artık küfür etmek.
Banada yapıyorlar başkalarınada 2dk bir başka spawn yerine gidersin veya
dersinki kardeşim ks yapma diye adam gibi söylersin.
Kimseye ihtiyacım yok diyorsun işte bu yüzden kimse seni pek sıcak
bulmuyor bu oyunun tek değil beraber kardeşçe zevki çıkar.
İyi oyunlar.Umarım başarılı olursunuz.
Ama Ks Benim sinirlerimi tepeme çıkartıo binevi hastalik gibi kıl oluyorum ks yapan insana Knighttan geçtigim icin

Biri der ben çıkıyorum başkası der o çıkıyorsa ben de çıkıyorum biri daha der onlar çıkıyorsa ben de çıkıyorum sürer gider oldie

Millet onlarin gazina geliyo tanimadan yorum yapiyo :) NWO DAGILMICAK Guildim benden memnun. Suanki Herkese Sorabilirsin NWODAKİ

Oranın başına kimi getirsem Tartışmaların Merkezi olur
NWO adını taşımak kolay degil. Büyük güc büyük sorumluluk İster..En sakin adamıda oraya koysan gelip laf atan oluyor.Sen takma devam Et yoluna Senin ne oldugunu Bilenler varki Böyle bir guilde Master oldun.Başaralar NWO..

gscihan demiş ki:
NWO adını taşımak kolay degil. Büyük güc büyük sorumluluk İster..En sakin adamıda oraya koysan gelip laf atan oluyor.Sen takma devam Et yoluna Senin ne oldugunu Bilenler varki Böyle bir guilde Master oldun.Başaralar NWO..
Teşekkür ederim cihan. ama içim rahat degil sanki ben suçluyum gibi herkes karsı bana 3gundur bunu ögrenmek istiyorum neden??? madem exlyi seviyosunuz neden guildine gelmiyosunuz?Suanki halimden memnunum ama siz gelirseniz birlikte herşeyi yapabiliriz.

Ama Sunu bilinki Ben Bu oyunu BIrakmadan Guildde TEKDE olsam NWO BATMICAK TEK BASIMADA İLERLERİM BEN Yeterki insanlik olsun.

CiKoLaTa demiş ki:
gscihan demiş ki:
Teşekkür ederim cihan. ama içim rahat degil sanki ben suçluyum gibi herkes karsı bana 3gundur bunu ögrenmek istiyorum neden??? madem exlyi seviyosunuz neden guildine gelmiyosunuz?Suanki halimden memnunum ama siz gelirseniz birlikte herşeyi yapabiliriz.
Takma kafana kimse gelmesin
Bir zamanlar Bir 3 lü vardı sen yetişemedin bize
DaRkNeSS,Spiral,gscihan 3 ümüz Birbirimize Yetiyorduk sabahlara kadar uniq bekleyip sabah ın 4ünde 5 inde Lord u bug a düşürmeye ugrasıyorduk.Böyle 2-3 tane dostun olsun varsın 5/50 olsun guild.Sen takma sana yapılan yorumlara.Hangi Guildin Sahibi oldugunu hatırla yeter ?!!!!!!!

Yukarı Alt