Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wayy be yılların toxic i fllly ı zbi i beraber ne günlerimiz olmuştu aynı unionda Sad

özledim pacifici be...

Heheh güzel video. O resist'i bi yedin mi artık kimse alamaz seni adamın elinden headbang2ft9 :lolmuch:

walla bu serverde superstara rakip tanımam sadece bladeci flly o adamda tank abicim 2 side birbirini yıkamas zbı aslında cok ezik sadece itemleri güzel hatta bizim +++++ +5 chesitini düşürmüştü :mrgreen: :mrgreen: ama bu viet_4ever atrık yenilmez bir guild oldular cogunda sun silah başka guild varlara sadece super starı göndermeleri yetiyo adam yatmıyoki zaten extrabeer

A

Anonymous

Guest
KhulteghinKhan demiş ki:
walla bu serverde superstara rakip tanımam sadece bladeci flly o adamda tank abicim 2 side birbirini yıkamas zbı aslında cok ezik sadece itemleri güzel hatta bizim +++++ +5 chesitini düşürmüştü :mrgreen: :mrgreen: ama bu viet_4ever atrık yenilmez bir guild oldular cogunda sun silah başka guild varlara sadece super starı göndermeleri yetiyo adam yatmıyoki zaten extrabeer
artık öle bi dereceye geldiki superstar ın guildle deil superstar war yapalım mı dicek hale geldik demeyede yemio zaten :lol:

A

Anonymous

Guest
ZBI ezik geldi ezik gidio zaten onu sen bile 1 vs 1 de yatırırsın adam +9 glavie aldı şimdi ama char ezik olduktan sonra glavie ne kadar ii olursa olsun

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
+++++ demiş ki:
ZBI ezik geldi ezik gidio zaten onu sen bile 1 vs 1 de yatırırsın adam +9 glavie aldı şimdi ama char ezik olduktan sonra glavie ne kadar ii olursa olsun
zbi oyuna başladığından beri ezik ama +9 almış olması ileride farmı tamamlayınca efsane yapar onu wayy be tek hayalim +9 aqua kaldı onu da yapsam sro da misyonumu tamamlayacağım extrabeer

extraloob demiş ki:
+++++ demiş ki:
zbi oyuna başladığından beri ezik ama +9 almış olması ileride farmı tamamlayınca efsane yapar onu wayy be tek hayalim +9 aqua kaldı onu da yapsam sro da misyonumu tamamlayacağım extrabeer

Aqua?????

DnA

rank8
güzel video imiş harbiden poseidona da sosun çıksa bizde akıcaz ortamlara ama artık 90 da 9 dgre sos bekliyoruz :lolmuch:

Zardock demiş ki:
noob _ZBI_ ezık geldı ezık gıtcek adam :mrgreen:
Harbi yahu hatırlarsan NoWayOut vs Pirates Guild warımızda bende 64 lvl europe wizard vardı AquariusS tek bir kere çıkmıştım savaş alanına ondada zerke basıp _ZBI_ ya 13 k indirip onu yere yıkıp, Tarihe adımı yazdırıp geri dönmüştüm. Aslında hiç çıkmıyacaktım ama şerefsiz hem Türklere küfür etti. Hemde habire arkadan dalıyordu bizimkilere benide gaza getirmişti sonra kendisi rezil oldu tospa... Razz :lolmuch:

Yukarı Alt