Server süper arkadaşlar, bug yok sadece türkçe karakterlerde problem var. :!!&%&!

PM:Lordzek

MaxTravian PVP Server\'a Hoşgeldiniz.
Server 7/24 online olup Önemli Olan bütün Buglar giderilmiş..
Piyasadaki en iyi scriptle kurulmuştur..TOP10 SİSTEMİMİZ Her Gün Sıfırlanacaktır Hata Almanız Durumunda MissDurLinq \' e mesaj atarak veyada [email protected]\'dan bana ulaşabilirsiniz...
» Go to my villageMaxTravian PVP Server\'a Hoşgeldiniz.
Server 7/24 online olup Önemli Olan bütün Buglar giderilmiş..
Piyasadaki en iyi scriptle kurulmuştur..TOP10 SİSTEMİMİZ Her Gün Sıfırlanacaktır Hata Almanız Durumunda MissDurLinq \' e mesaj atarak veyada [email protected]\'dan bana ulaşabilirsiniz...
» Go to my village

Bu hatanın sebebi nedir? Go to my village tıklıyorum hep bu yazı çıkyıyor karşıma.

Warning: filemtime() [function.filemtime]: stat failed for GameEngine/Prevention/settlers.txt in /data/multiserv/users/712249/projects/1730599/www/GameEngine/Automation.php on line 125

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data/multiserv/users/712249/projects/1730599/www/GameEngine/Automation.php:125) in /data/multiserv/users/712249/projects/1730599/www/GameEngine/Session.php on line 40

Oynadıkça buglar çıkıyor...

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
ilk saldırı benden lord a geldi sonra millet açıldı :d

kolay gelsin herkese :)

TurKKillS demiş ki:
ilk saldırı benden lord a geldi sonra millet açıldı :d

kolay gelsin herkese :)
Ya aslında ilk ben saldırıcaktım ama saldıramıyordm paso hata veriyor sinir oldum.

Pzy

rank8
oyun çöküyor normaldir script tamamlandıgında bi sorun olmaz ama tr karakter sorununu halletsin scripti indiricem birazdan söylerim nasıl yapıcagını.

Yukarı Alt