Bir zamanlar perfection sro vardı oynadığım kadarıyla herkesin eşit şartlarda pvp yaptıgı bir servardı ve direkt 110dan başlıyorduk. Son olarak queensro fun oynadım fakat onda bol bol +14 16 21 li adamlar olduğu için bilek hakkı değil para farkı oluyordu. 14 lükleri zar zor kessem de 16 ve 21 ler tek atıyor.

İşin özü pvp lik bir server varmı direk son lv başlanan kasmakla uğraşmayıp?

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
O tür serverlarda da para ile fark yaratılıyor ( Premium , devil , el atından satılan statlı itemler ) . Tercih meselesidir fakat oynamaya vakit buluyorsan ve arada bir pvp yapmak için girmeyeceksen emeğinin önem kazanacağı serverlara yönelmeni tavsiye ederim .

O tür serverlarda da para ile fark yaratılıyor ( Premium , devil , el atından satılan statlı itemler ) . Tercih meselesidir fakat oynamaya vakit buluyorsan ve arada bir pvp yapmak için girmeyeceksen emeğinin önem kazanacağı serverlara yönelmeni tavsiye ederim .
işte dediğinin tam zıttı benim durumum. Girip canım sıkıldığımda 3 5 pvp atıp çıkacağım bir server arıyorum.

New Evolust diye bir server var. Sadece pvp için alchemy falan hiçbir şey yok. +30 weap/gear ile başlıyorsun sadece pvp üzerine.

Yukarı Alt