cezasoft demiş ki:
mrtcnt demiş ki:
Cryolite demiş ki:
sakın warrior cleric hatasına düşme, en zayıf buildlerden biri bu >.> tamam partylerde iş görür, fortress'da iş görür, ancak 1v1'de gerçekten çok gereksiz. sen karşındakini kesemezsin, o da seni kesemez. (tabi bunlar iki tarafta işini biliyorsa, lütfen 3 gün warrior oynamış kimseler yorum yapmasın)

warrior rogue, tartışmasız. ancak zor builddir, oynayabilir misin bilemem.
şaka mı yapıyorsun? :twisted:
warrior cleric ölümsüzdür demiyorum ancak zayıfı bırak oldukça güçlü bir build. 1vs1 de zayıf değildir. 3 gün warrior oynamadım bu arada summer3:
warriorun karşılacağı en sıkıntılı durum karşı tarafın firewall açmasıdır onu da ff olan bir warrior cleric skilleriyle halledebilir. kimse kimseyi kesemez durumu sadece firewall açmış ve sürekli knockback yapan bir bow karşısında geçerlidir.

bowların uzaklaştırması, bladenin yatırması bunu hepsini çaresi ya uzaktan hızlı attack yapan two handed skilidir (%40 fln stun ata biliyor) yada dual ın stun we zehirli skilleridir.
(bu arada bi kaç aydır oyunu bırakmışım diye skill isimleri we yüzdelerini şaşırmış ola bilirim)
Bladeler sorun olmuyor ancak bowlar knockback'e başlayınca sıkıyor biraz. 3 silahı da aktif olarak kullanan biir warrior üstesinden gelebilir bunların. Sen de haklısın ancak warriora haksızlık etmişsin. pvpde zayıf değildir.

Aradığına en yakın olan karakter fire cold heuksal ve pure int olacak tabi birazda player in elinde charı vezirde rezilde etmesi :)

Bende blade bow warrior s/s arasında kaldım kasılma ve uniq önemsiz pvp,gw,fw lazım.Bow force olunca da güçlü max level 110 olucağım

mandira10 demiş ki:
Bende blade bow warrior s/s arasında kaldım kasılma ve uniq önemsiz pvp,gw,fw lazım.Bow force olunca da güçlü max level 110 olucağım
Blade ile yatmazsın ama birini yatırmak sabır ister :)
Force bow debufflar tuttuğunda çok iyi ama tutmazsa kb-kb-kb :)
Warrior/rogue tam bir pro buildi oynaması zor.Cleric veya warlock önerim ama 3 silahıda kullanmak şart
s/s iyi bir set ve silahla alamıyacağı yok.Asıl nokta br ve güzel bir silah

Hybridler hakkında pek bi bilgim yok ama yakın zamanda 7:1 hybrid spear deniycem güzele benziyo

FraNGeR demiş ki:
mandira10 demiş ki:
Blade ile yatmazsın ama birini yatırmak sabır ister :)
Force bow debufflar tuttuğunda çok iyi ama tutmazsa kb-kb-kb :)
Warrior/rogue tam bir pro buildi oynaması zor.Cleric veya warlock önerim ama 3 silahıda kullanmak şart
s/s iyi bir set ve silahla alamıyacağı yok.Asıl nokta br ve güzel bir silah

Hybridler hakkında pek bi bilgim yok ama yakın zamanda 7:1 hybrid spear deniycem güzele benziyo
Bowdan blade den ve s/s dan zevk alırım.Ama bowda force tutmazsa alamazmıyım rakibi ? Skiller falan çok hoş :)

Force'un amacı rakibi hızlı yatırmaktır bunun için defansından fedakarlıkta bulunursun.Debufflar tutmasada rakibini alabilirsin ama Cold'un olmadığından Phy deff ve %25lik snow eksikliği kendini hissettirecektir(Tabi yapılandırman str fire force olucak Force karakter dediğin str olur ve str'de fire).Bow zaten can ve defans bakımından zayıf bi karakter.Yatmamak için setinin çok iyi olması lazım.

FraNGeR demiş ki:
Force'un amacı rakibi hızlı yatırmaktır bunun için defansından fedakarlıkta bulunursun.Debufflar tutmasada rakibini alabilirsin ama Cold'un olmadığından Phy deff ve %25lik snow eksikliği kendini hissettirecektir(Tabi yapılandırman str fire force olucak Force karakter dediğin str olur ve str'de fire).Bow zaten can ve defans bakımından zayıf bi karakter.Yatmamak için setinin çok iyi olması lazım.
Ben diamond silkroad da pvp karakterleri arasında kararsız kaldım.Bow olmayı düşünüyorum.360 mastery var ve lwl sınırı 110.Force olmayı düşünüyorum. 110 Pacheon/110 Fire/110 Force/30 Cold güzel olur mu pvp de çok iyi olmasını istiyorum seti çok iyi yapamayabilirim.Başka öneriniz var mı ?

mandira10 demiş ki:
FraNGeR demiş ki:
Ben diamond silkroad da pvp karakterleri arasında kararsız kaldım.Bow olmayı düşünüyorum.360 mastery var ve lwl sınırı 110.Force olmayı düşünüyorum. 110 Pacheon/110 Fire/110 Force/30 Cold güzel olur mu pvp de çok iyi olmasını istiyorum seti çok iyi yapamayabilirim.Başka öneriniz var mı ?
360 mastery ile çok güzel bi build olur 30 cold ile %20'lik snowdan yararlanabilirsin.Bide güzel bi set yapabilirsen (bunun için uğraş bence) dadından yenmez :)

ss light nuke'de iyidir kalkanın defansının fazla bi önemi yok önemli olan br si.Ben 95 lvlde (5gap) snow+bless'le flag eventinde 1 pt'ye tek başıma dayandığımı bilirim(stun ve kd ve kb'den kimseyi alamadım ama :) ) Tabi bless bitince snow'a 30sn içinde mp pot yatişmedi ve yattım :).

Bence bow 101+ da daha iyi.Karar vermeden bu ikisinin videolarını izle hangisi sana daha çok uyuyorsa onu oluştur.

360 Mastery 110 Level Sınırı

Bicheon/Fire/Force
Bicheon/Fire/Cold

Pacheon/Fire/Force
Pacheon/Fire/Cold

Heuksal/Fire/Force
Heuksal/Fire/Cold

karakterleri arasında kaldım hepsi str olarak ve force olsa bile snow olucak 30 cold sayesinde. int de olabilir ama snow bitince çok fazla damage yiyor ve ben uzun pvp atabilecek karakter istiyorum server bana bu adam pvp nin kralı diye baksın istiyorum farm tabiki fazlasıyla yapacağım itemlerde iyi olacak

Blade için silahının yüksek crit olması şart critsiz str karakterleri alma şansın azalır.Blade için cold tercihimdir.Combodan gelen division gayet yeterli.Ama force'da kararlıysan ya pacheon yada heuksal derim ben.Bunlar arasındaki seçimide senin yapman lazım sonuçta oynamayı sevmediğin bi karakterle sw kralı olsan ne yazar.

İnt karaktere gelince pvp için hybrid ideal ama fb setsiz ve nowa min+7 Spearsız fazla bir iş yapmaz(fb olmazsa balance çok düşük kalır)Ben 40k(+Devil) hpli hybrid gördüm adam snowsuz pvp atıyodu.Gördüğüm kadarıyla tam bir str karakter katili oluyorlar.

FraNGeR demiş ki:
Blade için silahının yüksek crit olması şart critsiz str karakterleri alma şansın azalır.Blade için cold tercihimdir.Combodan gelen division gayet yeterli.Ama force'da kararlıysan ya pacheon yada heuksal derim ben.Bunlar arasındaki seçimide senin yapman lazım sonuçta oynamayı sevmediğin bi karakterle sw kralı olsan ne yazar.

İnt karaktere gelince pvp için hybrid ideal ama fb setsiz ve nowa min+7 Spearsız fazla bir iş yapmaz(fb olmazsa balance çok düşük kalır)Ben 40k(+Devil) hpli hybrid gördüm adam snowsuz pvp atıyodu.Gördüğüm kadarıyla tam bir str karakter katili oluyorlar.
Kasılmak kolay olduğundan tüm karakterleri deneyim en iyi sonuç aldığımı kullanırım heralde :D

Jaysean demiş ki:
light bicheon cold güzel bir pwp karakteridir.
bu build..her türlü eu str karşısında dimdik durabilir ve 2 dakika içinde str euyu yere serebilir...hele sağlam pro yada armor set varsa daha beter 1 dakka dolmadan keser gider :) (en azından bende öyle oluyor)

ancak ;

%25 hatta yer yer %30 snow açarak gezen str chnese charlara karşı şansı yok...snowsuz yakalarsa keser ama...snow açıyorlar...yoksa istediği kadar vigorlasın :) kesiliyor sse bunlarda..

işte hem bu snow açan chnese strye dayanabilecek hemde eu str ile başa çıkabilecek hybrid nuker gibi duruyor...ama oda wizin 1 hitine bakar..:) yukarda da söylemişler 40k hpsi olan nukerler var snowsuz dayanabilen :) ama bu seferde wizler dalıyor .)

oyumu hybrid spear nukere veriyorum...ama sun silah bulursam ss yaparım :) (oda hybrid)

Silkroad - R 'deki yenilikler isroya da gelecekse kesinlikle blade ol. Çok iş görüyor. Nuker de öyle ama blade kadar değil. Paran varsa 120ye kadar sword nuker kasıp 120den sonra stat sıfırlayıp strye dönersin(çok kolaymış gibi 120ye kasmak :D).
Bow da benim en sevdiğim chardır ayrıca. Kasması da rahat vssi de güzel seti iyiyse.

Yukarı Alt