BthnCvk demiş ki:
Kardşim Pwpde En İyi Çhar Full Str Bicheon-Fire-Cold Yapılandırmasıdır...Bu Yapılandırmada 110Lv Çharım Var Asla Yatmıyor...Tabi Üstüne Nova Dizersen.
adam alma durumun nasıl cok ugrasıyor musun ?

ibrahim777 demiş ki:
BthnCvk demiş ki:
Kardşim Pwpde En İyi Çhar Full Str Bicheon-Fire-Cold Yapılandırmasıdır...Bu Yapılandırmada 110Lv Çharım Var Asla Yatmıyor...Tabi Üstüne Nova Dizersen.
gerçekten blader fire cold yatırması imkansız bir char, ancak pill bug (eğer hala devam ediyorsa, ben bırakalı 1 yıl oldu) ve holy spell sayesinde kimseyi kesemez duruma geldi blader :!!&%&!

en sevdiğim chardı blader eskiden :P

serilik isteyen bi build zamanla alışırım da cevaplarda eu ağırlık kazanmış durumda.
benim istedigim hem 1vs 1 de hemde 1vs2 -3 de ayakta kalması adam alması.Tabiri caizse terminator gibi bisi olmalı :)
O zaman fire cold blade açmanı tavsiye ederim. İstediklerini verir. Ama iyi bir silahı olması şart. Euda ise warrior rogue aslında çok güzel build ama 5 silahı da kendi geliştireceğin çeşitli kombinasyonlarla kullanman lazım. Kullanması çok zor.
blader düsündüm de adam almak zor gibi onda galiba
Adam almak zor olabilir ama bir yerden açık vermek zorundasın. Dört dörtlük her şeyiyle mükemmel bir yapılandırma bulamazsın. Ayrıca blade sana istediğini verecektir. 1 vs 3 de ayakta kalabilecek yegane charlardan biridir. Tabi üstü sağlam olmak kaydıyla. Ayrıca unutma ki blader ın eline sağlam ve criti yüksek bir silah alabilirsen adam almakta da zorlanacağını sanmıyorum.

blader da karar kılıcam da aklıma hep şu geliyor blader ws de adam alırken zorlanır baya iyi bi silahla telafi edileceginden emin misin ?

ibrahim777 demiş ki:
blader da karar kılıcam da aklıma hep şu geliyor blader ws de adam alırken zorlanır baya iyi bi silahla telafi edileceginden emin misin ?
Almakta zorlanacağın tek charın Warrior olduğunu düşünüyorum. O da eğer balta,one hand,two hand olmak üzere bütün silah skillerini açarsa. Sonuçta warrior kullanırken yetenek isteyen bir chardır basma kalıp skill kombinasyonlarıyla kullanılırsa warrior kolayca yenilebilir. İtemleri eşitse blade ile warriorun birbirine yakın charlar olduğunu söyleyebiliriz. Eğer yine de içine sinmediyse başka yorumları beklemende yarar var. Acele etme bence. Biraz daha araştır.

onur_ay_ demiş ki:
ibrahim777 demiş ki:
Almakta zorlanacağın tek charın Warrior olduğunu düşünüyorum. O da eğer balta,one hand,two hand olmak üzere bütün silah skillerini açarsa. Sonuçta warrior kullanırken yetenek isteyen bir chardır basma kalıp skill kombinasyonlarıyla kullanılırsa her char warrioru alabilir. İtemleri eşitse blade ile warriorun birbirine yakın charlar olduğunu söyleyebiliriz. Eğer yine de içine sinmediyse başka yorumları beklemende yarar var. Acele etme bence. Biraz daha araştır.
öncelikle ilgin ve yardımların için çok tesekkür ederim ve diger yardımcı olan tüm arkadaslara da tesekkürler.
haklısın biraz daha beklemekde fayda var

Takımı
Galatasaray
Ben sana yinede warrior - cleric öneriyorum gerçekten iyi karakter fakat senin kabiliyetinede bağlı birşey,hangi charı iyi kullanabileceğini düşünüyorsan onunla oynamalısın.Tabi aldığım karakterede bağlı biraz,skill ve item durumlarıda değiştirebiliyor pvpde işleri.Örneğin warrior-cleric karakter kullanırsan One-Two hand skilleri(One hand 60 LV skilli,Pasif defanları açabilirsin),Axe stun ve pasif defans skilleri açabilirsin ve bu stun knock back kombinasyonlarını iyi yapabilirsen kesemeyeceğin char yok tabi itemlerin iyi ise.Yine warrior-cleric teki diğer warrior skillerin aksine cleric avantajınıda en iyi şekilde kullanırsan ölmen çok zordur ve warrior gerçektende hafife alınmayacak kadar çok damage atar dediğim gibi senin kabiliyetini ve tekniğine kalmış bir olay Warrior-Cleric.

Blade chara gelirsek silkroadda başından beri PvP yapmak isteyen insanların karakteri olmuştur.Heleki 80 Lvde yeni skillerin gelmesi ve bu blade skillerinin yaptığı zehirler pvp de daha çok iş yapmasını sağladı fakat Holy Spell buffu bu zehirleri bayağı etkisiz kılıyor.Yinede 1 Vs 1 de yani holy spell buffu almamış birini itemlerin iyiyse kesme imkanın var.Fakat bir bladecinin hem defans hemde combo zehiri atıp kesmesi için iyi itemler ve Crit. güzel iyi bir silahı olması gerekiyor,aynı seviyede shieldi olması gerek.Warrior-Cleric chara göre pvp de oynaması daha rahat ve basittir.Belirli skilleri yaparsın knock down skilleri ile öldürmeye çalışırsın.Castle shield serisi ile çok yüksek phy. (fiziksel) defansa sahip olursun.Bu da pvpde nasıl ki warrior skin açıyorsa aynı şekilde bu chardada bu skiller işine yarayabilir.
Seçim senin hangisini ben yaparım diyorsan onunla oyna.Glaive ve bow char önermiyorum çünki açık hedefler glaive hp si ne kadar yüksek olursa olsun iyi itemlere ihtiyacı var çünki blade gibi kalkandan defans almıyor.Bow ise tamamen defanstan mahrum atağı güzel pvp de ama karşıdaki güçlü biri ise ne kadar dayanabilirsin allah bilir orasını knock-back yapar durursun kesmediğin adamı.

O zaman fire cold blade açmanı tavsiye ederim. İstediklerini verir. Ama iyi bir silahı olması şart. Euda ise warrior rogue aslında çok güzel build ama 5 silahı da kendi geliştireceğin çeşitli kombinasyonlarla kullanman lazım. Kullanması çok zor.

bu süre zarfında bi sürü lvl 110 arkadasımla görüştüm ve şu an çıkardıgım sonuç şu;
hic bi char icin iyi yada kötü ayrımı yapılmaz her buildin kendine has + ları - leri vardır.oynamaktan zevk aldıgın char iyi player in elinde mükemmele ulaşır.herkese vakit ayırdıgı icin ayrı ayrı tesekkür ederim.
dip not :hangi buildi acıcagımı sorarsanız fire-cold-bic nuker acıcam zati lv 107 wizardım vardı kasmaya baslasam iyi olucak :)

Cryolite demiş ki:
ibrahim777 demiş ki:
BthnCvk demiş ki:
gerçekten blader fire cold yatırması imkansız bir char, ancak pill bug (eğer hala devam ediyorsa, ben bırakalı 1 yıl oldu) ve holy spell sayesinde kimseyi kesemez duruma geldi blader :!!&%&!

en sevdiğim chardı blader eskiden :P
bu konuda haklı malesef..yoksa int.i bile güzel bunun...int.i için snow bitene kadar kb yapanlar var tastamam 2 dakika boyunca :D

onur_ay_ demiş ki:
Chn karakterlerine ilgin varsa Fire Cold Blade ya da Fire Cold Bow önerimdir. Eu da ise Warrior-Cleric
aynen ama blade en saglamı saten 1 pt havasında oluosun ve divisyon felan gelio tek karı waiorda skin war 45 sn yede çok şey deiştirmez

Warrior-cleric sağlam ama çok sıkıcı.Bence chinada onu kesebilecek tek karakter force-heuksal-fire hemde daha eglenceli ve tam pvp karakteri.

ahmets demiş ki:
onur_ay_ demiş ki:
Chn karakterlerine ilgin varsa Fire Cold Blade ya da Fire Cold Bow önerimdir. Eu da ise Warrior-Cleric
aynen ama blade en saglamı saten 1 pt havasında oluosun ve divisyon felan gelio tek karı waiorda skin war 45 sn yede çok şey deiştirmez

blees 45 saniye + skinler 45 saniye := 1.5 dakika... :D sadece snow 2 dakika +15 sn phy defansı var bunun....

ss nuker warrior ilacı :D silahı +10larda gezdiği müddetçe tabi ^^

bana sorarsanız en iyi pvp charı en sevdiğiniz chardır...ben ss nuker seviyorum..tek rakibim %25 snowla dolaşan chnese strler :D hem snnow açıyor üstüne pro pill ve vigor kullanıyor :D sonrada gel pvp diyor :)

Cryolite demiş ki:
sakın warrior cleric hatasına düşme, en zayıf buildlerden biri bu >.> tamam partylerde iş görür, fortress'da iş görür, ancak 1v1'de gerçekten çok gereksiz. sen karşındakini kesemezsin, o da seni kesemez. (tabi bunlar iki tarafta işini biliyorsa, lütfen 3 gün warrior oynamış kimseler yorum yapmasın)

warrior rogue, tartışmasız. ancak zor builddir, oynayabilir misin bilemem.
şaka mı yapıyorsun? :twisted:
warrior cleric ölümsüzdür demiyorum ancak zayıfı bırak oldukça güçlü bir build. 1vs1 de zayıf değildir. 3 gün warrior oynamadım bu arada summer3:
warriorun karşılacağı en sıkıntılı durum karşı tarafın firewall açmasıdır onu da ff olan bir warrior cleric skilleriyle halledebilir. kimse kimseyi kesemez durumu sadece firewall açmış ve sürekli knockback yapan bir bow karşısında geçerlidir.

arkadaşım kesinlikle warior-cleric derim ben. Ben 5 yıllık sro oyuncusuyum, hemen hemen tüm char buildlerini denedim en keyif aldığım warior-cleric oldu bi kere arenalarda herkez üstünlüğünü kabullenir we ilk sana dalır. Eğer aklını kullanıp gerekli buffları gerekli kişilere werirsen hem party nin kaptanı hemde party nin göz bebeği olup seni parmakla gösterirler.

mrtcnt demiş ki:
Cryolite demiş ki:
sakın warrior cleric hatasına düşme, en zayıf buildlerden biri bu >.> tamam partylerde iş görür, fortress'da iş görür, ancak 1v1'de gerçekten çok gereksiz. sen karşındakini kesemezsin, o da seni kesemez. (tabi bunlar iki tarafta işini biliyorsa, lütfen 3 gün warrior oynamış kimseler yorum yapmasın)

warrior rogue, tartışmasız. ancak zor builddir, oynayabilir misin bilemem.
şaka mı yapıyorsun? :twisted:
warrior cleric ölümsüzdür demiyorum ancak zayıfı bırak oldukça güçlü bir build. 1vs1 de zayıf değildir. 3 gün warrior oynamadım bu arada summer3:
warriorun karşılacağı en sıkıntılı durum karşı tarafın firewall açmasıdır onu da ff olan bir warrior cleric skilleriyle halledebilir. kimse kimseyi kesemez durumu sadece firewall açmış ve sürekli knockback yapan bir bow karşısında geçerlidir.

bowların uzaklaştırması, bladenin yatırması bunu hepsini çaresi ya uzaktan hızlı attack yapan two handed skilidir (%40 fln stun ata biliyor) yada dual ın stun we zehirli skilleridir.
(bu arada bi kaç aydır oyunu bırakmışım diye skill isimleri we yüzdelerini şaşırmış ola bilirim)

Yukarı Alt