1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

pure int bow (deneyim)

1. LADRE

LADRE Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    makinist
    herkes full int bowu merak ediyordu bende sun blademi kasaya koyum denemeye karar verdim ve 2 aydır kullanıyorum şimdilik kısa bi anlatım olacak ama sorularınızı yanıtlamaya çalışacağım
    (+) ları,
    1-)+7 ortalama yüzdelere sahib bir bowla 87lvl yaratığa 21k-25k damage (crtsiz) crtle 25-30k --(skill strong bow craft)
    2-)unquelerde en az wizard kadar kesme şansı
    3-)çok hızlı kasma
    (-)leri,
    1-) pvp lerde s/s e göre zayıf snow bitene kadar rakibi kesemesseniz snowla bir yerdesiniz :lol:
    2-)crtleriniz sadece 3-5k lık bir artış sağlıyor
    3-)damageler fire elyakmasıyla muhteşemleştiği için colddan kesmek zorundasınız
    işim gereği fazla unque bekleyemediğim için sadece 8 kez kesebildim (17-18kez bekledim yanılmıyorsam)
    ve daha güzel olanı çeyrekten sonra gelip ptdeki str bowların elinden almak ve sonra zerk scrollmu açtın sorusu :twisted: :twisted:

2. LADRE

LADRE Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    makinist
    bu resimde saytanı ilk bulan arkadaş wizard ve gördüğünüz gibi yatmadı ama kesemedide :twisted: :twisted:
    (v tuşu basılı olduğu için diğer karakterler gözükmüyor)

3. Fkarizmatik

Fkarizmatik Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İnt Bow Yorumsuz O Kadar.İşin Sadece Snowa kadar o kadar.En azından S/S Nukerde Block Olayı Var.

4. LADRE

LADRE Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    makinist
    bende zaten unque seven arkadaşlara önerdim bence unquede 1 numaralı karakter
    cold 66--light 54---fire90--pacheon90 en iyi damageyi alacağınız yapılandırma

5. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güldüm buna gerçekten kardeşim.
    deneme amaçlı olarak kendini tatmin etmek için char kasman gerçekten hoş,bizleri bilgilendirdiğin için de ayrıca teşekkür ederim ancak vaktini tamamen bir BOŞiçin harcamışsın.
    5000000000 kere söyledim belki pure int bow olmaz balance tutmaz damage cok artmaz defans olmaz pure int char dediğin chinese de s/s ya heuksal,european da wizard olur diye :!: hiç bir zaman onlar kadar defansın ve damage ın olmaz olamaz :!: :!:

6. LADRE

LADRE Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    makinist
    1-denemeden böyle yorum yapman yanlış
    2-ben zaten s/s idim elimde sun blade ve +7 shield var şu an kasadalar :lol:
    3-ben sroda 3 yıldır oynuyorum 3 tane 90 5-6 tanede 70-80 arası çarım var
    4- sırf bu buildi merak ettiğim için 3000 silk harcadım ama başarılı bir sonuca ulaştığımı düşünüyorum
    5-s/s ken fire max nukeyle 25k vurduğum yaratığa bowlada 21-25k vuruyorum birazdan crtsiz damagelerimi koyacam
    6- Tekrar ediyorum defans zayıf pvpde bu nedenle çar zayıftır (snow açmayan str lere karşı pvpsi gayet iyi )vurduğu damageler fazla olduğu için dayanamıyolar 1,5dk :twisted: :twisted:

7. NighTwaLkeR

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben oyun ilk başladığında xian serverinda oynadım olympus yeni açıldığında oranın ilk oyuncularındanım bu yuzden istersen benım charlarımı sorma da tecrubem var deyip böbürlenme de :muck:
    s/s char blade ile vurursa elbette ki az damage yapacaktır,kaldiki senin buildin,ne giydiğin ve setin de damage unsurunda çok önemlidir :wink1:

8. LADRE

LADRE Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    makinist
    (böbürlenme ,kibir vs huyum deil kardeş ben sadece elde ettiğim sonucu paylaştım tecrübe zamanla deil araştırma ve denemeyle öğrenilir :thumbsup:
    bowun %leri düşük ve +5 (+9 failed) el yamayıda ligth olarak denediğim için damageler biraz düşük çar farmsız bow skileri max deil bilgi.)
    yandanda düşük dediğin mag balansa bakarsan sevinirim 2 int eksik çarda.

9. NighTwaLkeR

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel kardeşim bagri bana tecrubesiz deme nolursun ben hıc bır char hakkında 90 lvl ulasmadan yorum yapmam :muck: sana da ılk attıgım msjda da soyledım zaten kendını tatmın etmek ve aradıgın sorulara cevaplar bulmak ıcın emek sarfedıp char kasman cok hos bırsey ancak vaktını bosa harcamıssın benım sana soyledıgım seyde o ınan tecrubelerım yeterınce engın ve kımse sorsan pure int bow charda ya durup dusunurler yorumlamaya calısırlar benım gıbı ya da dalga gecerler :wink1:

10. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    Gayet güzel bir char ve yapılandırma olmuş. Oynamayı bilen için güzel karakter.

Fire 90, pacheon 90 ,cold 75 , light 45 şeklinde yapılandırılsaydı nasıl olurdu acaba ? :roll:
    Güçlü nuke + güçlü el yakma + pacheondan attack rating + crt skilleri :detective:

11. NighTwaLkeR

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    crt vurur muydu? elinde spear varken mi bow varken mi daha iyi damage yaparsın nuke ile?

12. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    Afedersin çok kaba bir tabir olacak ama " sidik yarıştırmak " amacında değilim.

Pacheon skilleri vuruş mesafesi bakımından heuksaldan daha bi avantaj sağlar. Stun ve knock back olasılığı yüksek, uzak mesafeden hem de !! att rating cabası. :idea:

13. NighTwaLkeR

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    estağfirullah seninki kaba bir deyim değil de benim tabirim yanlış anlaşılmış galiba;sadece merakımı gidermeye çalışıyordum.pysh atack skıllerı ayrı bır konu,nukelerden bahsetmiştim.

14. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    ha şunu masaya yatırır tartışırız.
    Bow'un magical atağı spear' dan düşüktür, phy atağı da glavie'den düşüktür. Blade ve swordlar spear ve glavielerden +2 daha düşük değerde olduğu için kaale almıyorum.

Şimdi düşünürsek spear ve glavie ile 2800 hp fazlamış olacak. yakın mesafeden savaşacağız. birinde bowa göre magical fazla,birinde phy fazla. Full int veren heuksal kullanan bir oyuncu , yakın mesafeden atak yaparken stun yediğinde ya da KD olduğunda snow açıksa ki açık olacak,pvpnin ilerleyen zamanlarında NO MP, NO MP diye uyarı görecekler ekranda. Bowda ise uzaktan saldırdığı için, ve 5 li kombo ile ileri itme, ve de hatırlayamadım -herhalde strong craft olacak- stun vermede MP doldurma, HP doldurma şansı olacak.

Gelelim atakların düşüklüğüne, bilindiği gibi pacheon passive ve blue hawk Attack rating ekleyen bufflar. Bunların sayesinde silahımızın atak değerleri düşük olsa da spear ve glavie ye eşdeer kılabiliriz.

Uzaktan saldırma olayının üzerine basarak vurguladım :P

15. LADRE

LADRE Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    makinist
    galiba ben anlatamıyom ben sana tecrübesiz demedim sro hakkında tecrübeli olabilirsin ama int bow hakkında tecrübesizsin çünkü daha önce denememişin peki sana şunlarıda söyleyeyim elime sun blade+7,sun spear +5 taktım ve damage denemeleri yaptım full max fire skilleriyle %330 fire nuke ile elimde sun spear varken 87 lvl moba vurduğum nuke 28-30k , sun blade ile 24-25k, bu dandik bowla 21k nedeni skilerin %leri bowda 2 tane %350lik skill var elimdeki sun bow olsa (serverdaki tek sun bow yabancıda olduğu için deneyemedim) eminim nuke kadar vurur + pvpdede gayet iyi bi çar olur o damagelere dayanacak çok az çar olucağına inanıyorum

16. NighTwaLkeR

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    blade değil sword olacak kardeşim :idea:
    anlatıklarınızın doğruluğuna canı gönülden inanıyorum adem kardeşimin verdiği değerlerde çok doğru kendisinin oyun bilgisinden hiç bir şekilde şüphem yok zaten :muck: ama kendı gorusumu de belırttım pure ınt bow bana gore ters kalan bır yapılandırma pure str charlar arasında en sevdıgım char bowdur her ozellıgıyle benım ıcın harıka ancak pure int diyince benim için her bakımdan s/s..

17. _Desmond_

_Desmond_ Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretmen
    Kusura bakma ama partindekilerin hiç biri wizard değil. Yoksa ben mi yanlış görüyorum?

18. sodden

sodden Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    scream sana ters ise bırak sevenler acsın durmadan kotuluyorsun dalga geciyorsun...bende int bowum... gayette memnunum. sagolasın kardesim konuyu actıgın icin yanlız degilmisim:)

19. NighTwaLkeR

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sitenin yüzde kaçı bana katılır hadi tartışalım. hepiniz adem abi gibi bilgili misiniz bu konuda ?
    ps=) yanlız değil 'yalnız

20. LADRE

LADRE Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    makinist
    elimde sun blade varken +7 swordmu kullanayım veya benim bilmediğim ismi sword olunca dahamı fazla atack ekliyo (sun+7 bladenin değeri düz +9 sworddan fazla bilgi.)
    son yazışım çünküsen kendini şartlamışın dışardan gelecek fikirlere açık deilsin bu durumda kapalı kabada ben bişey koyamayacağıma göre nokta