eet 3 ytl komisyon alıyor bn olsam Bnde Alırdımda Adres neydi not almayı unuttmustum Adresi Bilen warmı ?

bende izmirdenim 500 m alabilirim belki parayı bi denkleştireyim 300 silk de almayı düşünüorum (blader char için değer mi blmiorum ama alcam ) :wink1:

asi

rank8
OyunCulara ıtemlerı nerden Saglıyosun (HEPSINI DÜŞÜREMESSİN DİMİ)

EmmaW

fiyatlar bana pahalı geldi ama seninde hakkın sitede 300 silk 9€ normalde 17 ytl oluyo ama sen 23 e satıyon (6ytl de hizmet parası :D )

XianHun demiş ki:
kardeş bariz milleti sömürüon ben aldım kredi kartıyla bankaya 17.5 ytl geçti (300 silk)
ben sana al demiom ki zaten isteyen alir isteyen almaz senide pek ilgilendirmez bnm fiyatlarim

WeAre

Buralıyım
MakmeN demiş ki:
XianHun demiş ki:
kardeş bariz milleti sömürüon ben aldım kredi kartıyla bankaya 17.5 ytl geçti (300 silk)
ben sana al demiom ki zaten isteyen alir isteyen almaz senide pek ilgilendirmez bnm fiyatlarim
tmm da niye sinirleniyon adam kendi düşüncesini söylemiş bu kadar sert tepki niye anlamadım

deepdevilll demiş ki:
MakmeN demiş ki:
XianHun demiş ki:
tmm da niye sinirleniyon adam kendi düşüncesini söylemiş bu kadar sert tepki niye anlamadım

sinirlenmedim nede fiyatlarim ona bu kadar koydu ki SÖMÜRMEK gibi bi kelime kullandi onu merak ettim

=) buldunuz Bulandırıyorsunuz Adam SatısLarı Durduracak Onu istiyorsunuz ... 6 YtL de Onun Karı Olsun ...

Yukarı Alt