Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
arkadaşlar yui ile msn den görüstüm oyun ne zaman acılcak dedigimde bana verdigi cvp 2 gün yani pazartesi server open :)

beyler cok konustum ama bunu da yazim dedim forum sitesi setrade ye üyelik alımı baslamıstır girin üyelik alın foruma

inş. acılır ama bende bir de acc alma sorunu var artık arkadaşın charını deil kendime char kascam ama nasıl acc alamıyorum :)

hayır sizinkiler duruyo ama ben daha önce bir ark la beraber char kasıodum 50 yapak dedi yaptık 2 günde sonra ben kendime acc alam dedim oyun kapandı :) 4 gündürde her saat deniom alamadım :)

çünkü ben saat 5:30 gibi silk almak için basvurdugumda onların saati 19:30 dedi mesai saati bittiginden alamamıstım

yanlış yazmışsın şuan çin in saati türkiyeden tam 6 saat ileride yani eğer saat burada 5:30 ise çinde öğlen 12:30 olur onlar senin silk alacak olduğun zaman heralde öğle yemeğindeydiler :lol:

belli olmaz bir bakarız acılmış olur tabi belki :) aslında server acılsında baska sey istemem yeterki acılsın dc de bitcegine göre sorun kalmicak :)

bu akşam zor ama yarın akşam belki acıla bilir yada sabah belli olmaz :) ama yarın da okul varya o kötü oldu işte full yazılı var benim oynayamicam Sad

CuNDeRs demiş ki:
blade408 demiş ki:
databaseyi hack ledilerse kayıt lar silinmiştir (Belki)

:lolmuch:
her zmn bu işleri anlayanlar her günün sonunda Data Basei kopyalar

bence kopyalamişlardir kopyalamadilarsa accountlar mort :mrgreen:

Bende öyle düşünüyorum bişey olmaz çünkü silk alanlar üzülmesin demişlerdi
Bence bişey olmamıştır ...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt