Ya merak ettiğim birşey var.

Bu Private server ile normal serverlar kota farkı var mı?Privateye başladığınızdan beri kotanızda aşırı bir artma oldumu acaba? Az once kotama baktım,normalde 5 gb yi geçmeyen kotam Ocak ayı için Türk Telekomun sitesinde birşey indirmediğim halde 10 gb olarak gösterilmiş..Türk Telekoma bu konu hakkında mail attım .Hala cevap bekliyorum.

Private server konusuna açmanın sebebi Ocak ayı içinde diğer aylara göre farklı olarak sadece private servera başladım.Kota aşımının sebebi bu olabilir mi?

süperonline ye geç extraokk

ttnet kdr ağir vasita net yok kenya da bile daha hızlı net

süper online kullanıcısı az hemde hiç net sıkıntısı vermio

GoldTime demiş ki:
Ya merak ettiğim birşey var.

Bu Private server ile normal serverlar kota farkı var mı?Privateye başladığınızdan beri kotanızda aşırı bir artma oldumu acaba? Az once kotama baktım,normalde 5 gb yi geçmeyen kotam Ocak ayı için Türk Telekomun sitesinde birşey indirmediğim halde 10 gb olarak gösterilmiş..Türk Telekoma bu konu hakkında mail attım .Hala cevap bekliyorum.

Private server konusuna açmanın sebebi Ocak ayı içinde diğer aylara göre farklı olarak sadece private servera başladım.Kota aşımının sebebi bu olabilir mi?
Bence Bi fark yok Normal sro ile arasında

Olabilir Cihan neden Taa Allahın Japnyasına bağlanıosun çok uzat üstüne sürekli gir çık data yüklüosun ohoo :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
blade408 demiş ki:
süperonline ye geç extraokk

ttnet kdr ağir vasita net yok kenya da bile daha hızlı net

süper online kullanıcısı az hemde hiç net sıkıntısı vermio

lol

Super Online TTnetin Alt Yapısını Kullanıyor Zaten

Yukarı Alt