Arkadaşlar hiç kasmayın kendınızı oyuna bir dunya para verenler war kapansa 90 lvl adamlar japon mahkemeye verse bu oyunu açan adma yanar,,silkroadın yaptığı bişey bence bu kolay kasılıyo die srodan buna döndüler die silkroad da para kazanamıyoz hesabı bişey attı oyuna bence,,adamlar emın olun hiç durmadan çalışıyodur açılmasına az kaldı sabır arkadaşlar:D

fuksakin demiş ki:
Arkadaşlar hiç kasmayın kendınızı oyuna bir dunya para verenler war kapansa 90 lvl adamlar japon mahkemeye verse bu oyunu açan adma yanar,,silkroadın yaptığı bişey bence bu kolay kasılıyo die srodan buna döndüler die silkroad da para kazanamıyoz hesabı bişey attı oyuna bence,,adamlar emın olun hiç durmadan çalışıyodur açılmasına az kaldı sabır arkadaşlar:D
helal kardeşim açılcak tabi biras daha sabır... extrabeer
sen en son kaç olmuştun bu arada ben xR4Px

Kr0mix demiş ki:
berkozalp demiş ki:
Musallat demiş ki:
o 90 lvl char alanlar hiçbir hak idaa edemez ortada ne anlaşma var ne sözleşme :lolmuch: onu şimdiden söyleyeyim
oda var . msn konuşmaları . paypaldan gönderme fln onlardan bişeyler çıkmaz sanırım Sad
sen 90 lvl çar mı aldın Confused Confused
alsam o cümlede küfür olurdu :lol:

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
fuksakin demiş ki:
Private server adı üstünde yasal değil hiçbişi iddaa edemezler ben kapanacak oynamayın diye çok dedim oyuna girdim baktım ve anladım sonradan tekrar açabilirler umrumda değil ama şunu söyleyim Joymax ın sitesine üye olurken bi anlaşma altına IP in ile bir nevi imzalıyorsun ve daha sonra hak iddaa etme şansına sahip oluyorsun ama ben buna da dikkat ettim hiçbir üyelik sözleşmesi yok hiç kimsenin de dolayısıyla hakkı yok... Ben Sky dekilere bu server kapanır diye çok dedim onlarda bana hak veriyolardı şimdi kanıtlandı... Arkasında sağlam bir şirket yok neye dayanarak bunu söyledin anlayamadım... detective

başlığı bi düzelt önce PSORO ne Evil or Very Mad daha hiçbişe belli değil büyük ihtimal açılcak ama

fuksakin demiş ki:
kim kimi mahkemeye veriyo? illegal bi server zaten,adam kaparsa sadece ekmek kapısından olur hiçkimse de bişi yapamaz..

çin server'ı ayrıca,japon değil..

Musallat demiş ki:
o 90 lvl char alanlar hiçbir hak idaa edemez ortada ne anlaşma var ne sözleşme :lolmuch: onu şimdiden söyleyeyim
PayPaL Var :lol: işLem kayıtLarı fLn paypal üüyeliğine ait kredi kartının kayıtlı olduğu bankada bilem var kayıtLar Razz

Lews Therin demiş ki:
fuksakin demiş ki:
kim kimi mahkemeye veriyo? illegal bi server zaten,adam kaparsa sadece ekmek kapısından olur hiçkimse de bişi yapamaz..

çin server'ı ayrıca,japon değil..
Sende hakLısın.. :s

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Bugün olmadı yarın adamlar bu serveri kapatacaklar olmadı çok büyürse Joymax mahkemeye verir bence yinede fazla umutlanmayın. Ama Joymax batasıya kadar İnternational Silkroad Online duracak. CIMO diye bilinmedik bi şirketle Joymax ı karıştırmayın. Bi Hacker saldırısında bu duruma düşüyorsa serverleri bence hiç silk item sun+9 5milyon sp vesaire almaya kalkışmayın... Benden size sadece bi uyarı isteyen istediğini alsın umrumda değil... popcorn

haci bu işler tamaen paraya bakıyor ben size söyleyeyim
şu anda serverde ne hata var ne baska bişi adamlar bilerek kapattı
sattilar ilk ay charları sonraki aya char alan olmadı
şimdi server batti diyip yeni bi isimle yenisini acıcaklar bence extraokk

Yukarı Alt