Evet arkadaşlar Ps'e Başladım Ama biraz yardım gerekiyo vede zaman.Biraz dersler indirdim ve öğrenmek için zamanın gerektiğine kanaat getirdim :mrgreen: :mrgreen: .Ya benim anlamadığım birşey var mesala benim imzadeki karekteri penny sana soruyom bulup indirdinmi yoksa kendinmi çizdin kendin çizdiysen nasıl çizdin?Yani eğer indirdisen photoshop sadece bir resim etrafındaki yapılan efekler mi Question

Evet arkadaşlar belki biraz cahilce ama bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp demiş büyük önder ATATÜRK evet cevaplarını bekliyorum...

Eğer penny grafik tasarımcıysa :lol: o cizmiş olabilir " ki " zannetmiyorum :lol: PS bir resim etrafına yapılan efect - boyama - yazı vs. deil dir PS bir resmi daha güzelleştirmek tir tabi imza için bu dediklerim yapılıyor sadece :lol: sendeki imzanın resmi ise bir yerden bulun mustur bilmiyorum nerden bulundugunu onuda penny soylesin :lol:

xtollgax demiş ki:
Eğer penny grafik tasarımcıysa :lol: o cizmiş olabilir " ki " zannetmiyorum :lol: PS bir resim etrafına yapılan efect - boyama - yazı vs. deil dir PS bir resmi daha güzelleştirmek tir tabi imza için bu dediklerim yapılıyor sadece :lol: sendeki imzanın resmi ise bir yerden bulun mustur bilmiyorum nerden bulundugunu onuda penny soylesin :lol:
Peki ne önerirsin yani nerden başlıyım nasıl devam edim gibi?

Elle çizmek için tam bir tasarımcı ve büyük el becerisine sahip olmak gerekir. Ki buda tabletle olur. Ps demek sadece efect verip yazı yazmak değildir tabiiki.

orenen93 demiş ki:
Arkadaşlar orasını anladım.Şimdi nereden başlıyıyım anime bulup indirip çalışmaya başlıyımmı?
simdilik bg calıs bence sonra kesim e geç sonra efeckler felan extraokk

Yukarı Alt