Arkadaşlar elimde kalan son PS3 Slim konsolumu satmak istiyorum.Satma sebebim üniversite için ukrayna odessa ya gidecek olmam.Oraya gittiğimde yenisini alacağım.Konsol üzerinde tek bir çizik yoktur tamir görmemiştir.Orjinal 3.41 versiyon çıkışlıdır.Konsolun garantisi 5 gün önce bitmiştir.3.55 Kneaw CFW kuruludur.Fiyatta pazarlık kesinlikle düşünmüyorum Lütfen 650 olur mu demeyin olmaz.İsteğe göre resimlerini çeker eklerim.Kutusu sağlam şekilde duruyor.Alıcının istediği siteye ilan açılır komisyon alıcıya ait olmak üzere.

Takasa pek sıcak bakmıyorum ancak olursa sadece fotoğraf makinası veya amfi+elektro gitar ile yapabilirim tabiki benim ürünümle eş değer şekilde olucak.( yani bana ikinci eli 200 300 lira eden ürünler sunmayın yine aynı fiyata giden ürünlerle takas olabilir.) Eğer siz fiyatını yükseltirseniz bende yükseltirim.Ayrıca elden takas etmek istiyorum yok önce sen kargola felan bunları seven ve '' inanan '' bir insan değilim.İşimi garantiye almayı severim.

Kutu İçeriği
PS3 Slim 320 GB
1 DS3 Orjinal Kol
FIFA 09 Orjinal
Kablolar
Kitapçıklar Belgeler
HDD içerisinde 25 adet çerez

Fiyat: 700 TL

Eğer TB2 istenirse +120 TL dir.

Ek olarak 2.Orjinal DS3 kol istenirse onunla beraber 760 TL dir. ( 2.DS3 kol istendiği takdirde benimde süpriz hediyem olacaktır ) Yine TB2 JB + 120 TL dir.

İrtibat : 0554 938 86 61 ( Lütfen sadece alıcılar arasın pazarlık yapacak olanlara pek kibar olmam.

Not: Konuya gelip lütfen sıfır dükkan ürünü alırım downgrade ederim demeyin.Çünkü dükkan ürünleri downgrade olmuyor.Fabrika çıkışı 3.55 ve altı versiyona sahip ise eğer versiyonu düşürebilir.Ancak dükkan ürünlerinin fabrika çıkışı hep 3.66 ve üzeridir.Piyasada artık 3.55 li ürün fazla kalmadı o yüzden kimse kendini avutmasın !

Yukarı Alt