Barzo

Bana Dünyada en cok en fazla kullanılan photoshop programını Söylerseniz Cok makbule geçerim.
inş burda ps userde olmak isterim ilerde :)

Barzo

RedeFine demiş ki:
Adobe Photoshop CS2
Tamam tesekür ederim internetten derslerini alıcam da o bakımdan yabancılık çekmiyim dedim ve
bu cs2 paralımıdır yoksa Free mi ? Cracki falan varsa yer falan tarif edersen cok makbule geçerim.
bu arada batters in konusuna bakmıştım bi ara indirdim fakat bende işe yaramadı ondan baska bu-
lursan sevinirim.

MrGhost demiş ki:
RedeFine demiş ki:
Adobe Photoshop CS2
Tamam tesekür ederim internetten derslerini alıcam da o bakımdan yabancılık çekmiyim dedim ve
bu cs2 paralımıdır yoksa Free mi ? Cracki falan varsa yer falan tarif edersen cok makbule geçerim.
bu arada batters in konusuna bakmıştım bi ara indirdim fakat bende işe yaramadı ondan baska bu-
lursan sevinirim.
Sitemizde Ps dersleri mevcuttur.Buradan ulaşabilirsin. Buradanda viewtopic.php?f=215&t=86438 Adobe Photoshop Cs 2 ye ulaşabilirsin yada Google amcaya sorabilirsin :D

Barzo

Çok teşekür ederim ikinizede hemen deniyorum inş bişeyler öğrenip paylaşıcam burada :D

Barzo

Dediğim gibi ben burdaki adobe cs2 ve lisanslı olanını denedim fakat işe yaramadı. Daha öncedende denemiştim olmamıştı :cry: başka bir tane daha Yokmu böyle bildiğiniz? Başka Sitelerden de olur yeterki şunu yükliyim artık başıma agrılar girdi :cry:

addIcFb

Aileden
O zaman Googleye Photoshop Cs 2 Yaz İndir.. Çünkü Bizde O Ps Yi Kullanıyoruz.

Barzo

Tamam sanırım yapmak üzereyim de bu sizin verdiğiniz linkte bana şöyle bir hata çıkıyor herşeyi
sonuna kadar yapıyorum ve sonunda activation number kısmına gelince...

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

addIcFb

Aileden
MrGhost demiş ki:
Tamam sanırım yapmak üzereyim de bu sizin verdiğiniz linkte bana şöyle bir hata çıkıyor herşeyi

- Resim Silinmiş.
Hata derken _?

Barzo

Ct Prince demiş ki:
MrGhost demiş ki:

- Resim Silinmiş.
Hata derken _?
Tmm problem yok hallettim baya bi uzun sürdü ama oldu :D sonunda hemen derslere baslıyorum
Ve en kısa zamanda çalışmalarımı sunmaya baslarım inş :beer: :mrgreen:

Yukarı Alt