jumper

Öğretiyorum
PS userlere bikac yetki verilse mesela photosap uzerine hersey ve photoshop calısmalarımız bolumunde anket acma yetkisi gibi kucuk seyler
en azından nick rengi dısında bi kac farkımıs daha olur

ama genede size kalmıs ne derseniz kabulumdur :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hmm düşünülebilir buyur bakalım toplansın PS User lar neler istiyorlar sıralansın bizde imkanlarımızı masaya yatıralım.

Photoshop Üzerine Herşey bölümünde birkaç yetkimizin olması mantıklı olur heralde :roll: mesela gs fun club üyelerinin gs fun clup bölümünde yetkili olmaları gibi

jumper

Öğretiyorum
mesela mesaj sabitlemede olabilir photoshop bolunde amacımıs isteyenlere PS kullanmayı oretmek dersler oluyo brush arsivleri falan oluyo bir iki gun on sayfalarda kalıyolar sonra kaybolup gidiyolar

ps userler arasında olup olmadaık seyi sabitleyipte cocukluk yapıcak birinin oldugunu sanmıyorum bi sorun yaratmas bence

şu da olabilir: önceki vip lerdeki gibi özel bir bölüm açılabilir ve ps userler konuları orada tartışabilirler

Photoshop bölümünde konuyu kilitleme sabit yapma gibi yetkiler verilirse bizler için çok iyi olur

her dakika bir sabit yapılcak die kural yok. Bence sabit fazla gelir. MODERATÖRlerin bile yok. Bir global mod.a pm atın sabiti yapar. Bildiğiniz üzere bende hemen hemen 7/24 sitedeyim. Sadece gece 21:00-02:00 arası gece hayatım var o kaddar^^ Yine son söz by Admin extraloob'un

Ps userlara özel bi bölüm açılarak aynı site yetkilileri gibi bi bölümde toplanıp karar almarı,Sadece Ps User'lar arasında paylaşılacak bilgiler olabilir mesela...

jumper

Öğretiyorum
DaWixed demiş ki:
Ps userlara özel bi bölüm açılarak aynı site yetkilileri gibi bi bölümde toplanıp karar almarı,Sadece Ps User'lar arasında paylaşılacak bilgiler olabilir mesela...
bence bu mantıksız ya ps userler ne kararı falan alcakki sadece bizim girdigimis bolumdede bişe olmas sahsen yaptıklarımın tum uyeler tarafından gorulmesini isterim

bence bolumu duzenlemek için yetkiler daha iyi olur

jumper

Öğretiyorum
calısmalarda herkes nasıl olmus falan dio genelde anketlerledaha gusel bi sonuc elde edile bilir gereksiz olmas bence

Kilit,sabit vb yetkiler isteyebilirsiniz tabiki.En doğal hakkınız. Ben şunu soracağım: Kilit, sabit,anket açabilirseniz Global moderatörler ne iş yapacak? Sadece kurallara uymayanları banlamak kalıyor onlara :)

Ha diceksiniz ki her yerde değil, sadece bize özel bölümde yetki istiyoruz. Olsun,size özel bölüm olsa da Global moderatörlerden yardım isteyin.Belki böylece sitedeki yöneticilerle daha sıkı dostluklar,arkadaşlıklar kurarsınız.

size özel bölüm açılsın,konuları ve yaptığınız çalışmaları birbirinizle tartışın,fikir alışverişi yapın.Ama sizin bölüme normal kullanıcılar başlık açamasın.Sadece siz... Bilmem anlatabildin mi?

jumper

Öğretiyorum
BaTTeRST demiş ki:
Kilit taşıma anket yeterli bence ^^
ben ercanın dedigine katılıyorum bendenbukadar baska ps userler ne der bimem ama sosoz extraloob abimizin :D

Yukarı Alt