1incisi
- Resim Silinmiş.
2cisi
- Resim Silinmiş.
3cüsü
- Resim Silinmiş.
4üsü
- Resim Silinmiş.
ilkini kafama göre yapmıştım 2.cisini forumdaki bilgiler ile başardım.Daha da devam edeceğim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yeni başladım fontlarıda düzgün yapabilsem tam olcak
ilk resim
- Resim Silinmiş.
ikinci benim yaptıgım
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Boyutunu küçültüp yazı yazarak imza yaptığın sürece tam olmaz istersen dünyanın en güzel fontunu bul o imzadaki efektler yazıda belli olmadıktan sonra bir işe yaramaz.

Ben fotoları gerisini sen yapmamışındır dediğin için koydum haklısın güzel değil ama ilk napalım elimizden ilk bu kadar geliyo ileride inşallah daha iyilerini yapacam :D

guner123 demiş ki:
Ben fotoları gerisini sen yapmamışındır dediğin için koydum haklısın güzel değil ama ilk napalım elimizden ilk bu kadar geliyo ileride inşallah daha iyilerini yapacam :D
Sen mi yapmışsın şimdi bunu benim anlatmaya çalıştığım boyutunu küçültünce imza yapmış olmuyorsun. :thumbsup:

guner123 demiş ki:
Haklısın saol
Sen bu kadar anlayışlı olduğun için sağol.Bazı insanımsı varlıklar gibi sana birşeyler anlatmaya çalışsan insanlar karşısında ortamı gerip küfür edip edip sonra çekip gitmedin. :beer:

SakuraKenji demiş ki:
guner123 demiş ki:
Haklısın saol
Sen bu kadar anlayışlı olduğun için sağol.Bazı insanımsı varlıklar gibi sana birşeyler anlatmaya çalışsan insanlar karşısında ortamı gerip küfür edip edip sonra çekip gitmedin. :beer:
Kesinlikle dogru Çok karşılaştık öyle tiplerle. Neyseki sen öyle degilsin :wink1:

Clawless

Öğreniyorum
Yazılarda çalışmanı öneririm, elit ol çok efekt bilmesen bile bu efektlerle nasıl göze hoş görünen birşey yapabilirim diye düşün başkaları gibi olmak zorunda değilsin kendi tarzını yarat. Ve photoshop u daha fazla karıştır ama biryerlerden lütfen photoshop kılavuzu vb. salakça şeyler indirme, kendin karıştırıarak öğren.

Yukarı Alt