1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Ps user olma yolundaki son imzam..

1. Tukumas

Tukumas Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bittim tükendim ama hala ps user olamadım buda son ve kalıcı imzam okan abi ilgilenmiyor benimle :lol: avatar imza istek bölümünde arkadaşlara yeterince yardım ettiğimi ve kendimi artık geliştirdiğimi düşünüyorum..

2. Ilker Cindik

Ilker Cindik   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel çalışma.Bir kaç önerim olacak;

- İmzalarda kesinlikle "Drop Shadow" kullanma. Bu kesinlikle amatörlüğü temsil etmektedir. Ama eğer kullanacağım diyorsan çok abartmadan kullan ve kenarlıkları unutma.

-İmzalarında sınırı belirlemen için "Stroke" kullanmaya özen göster. Çok hafif de olsa kullanman iyi olacaktır.

- Artık resmin üzerine aynı rsemi çoğaltıp "Overlay" yapmayı yavaş yavaş bırakmalısın. Bu da amatörlüğün ikinci simgesidir.

- İmzalarında bir resmin oratasını kesip, yatay olarak çevireceksen kesinlikle diğer tarafı farklı yapmaya çalış. Bu imzanın akışını bozar. Biraz fırçalarla değiştirebilirsiniz.

- Kullanacağın yazıları koyabileceğin daha uygun alanlar oluştur. 15 defa bakmama rağmen daha yeni farkettim o yazıyı.

- İmzalarında fazla koyu renklere kaçma. Bu insanı psikolojik olarak karanlığa sürükler. Daha hafif renkler (Penbe, lime, turkuaz) kullanman imzanın hafifliği için güzel olacaktır.

3. Aleral

Aleral Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Söyleyecek birşey bırakmamışsın hacım millet ne yazsın bu konuya şimdi :)

mambaturk ilker abinin dediklerini yapsan yeter zaten ^^ daha güzel çalışmalar yapabileceğine inanıyorum :)

4. Tukumas

Tukumas Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    8O ilker abi yorum yazmış 8O 8O
    bunları kesinnlikle dikkate alacağım çok sağol..
    ama yazı konusunda sıkıntım var :cry: nereye koyacağımı bilemedim ve yazıyı yazmadan önceki halini psd olarak kaydettim :thumbsup: diğer önerilerinide bundan sonraki imzalarımda uygularım artık..(belki bu imzayıda değiştirebilirim) çook teşekkür ederim.. :muck:

edit:- Artık resmin üzerine aynı rsemi çoğaltıp "Overlay" yapmayı yavaş yavaş bırakmalısın. Bu da amatörlüğün ikinci simgesidir.
    abi bunu yapmamıştım ama bi yanlışım var herhalde daha dikkatli olurum :thumbsup:

5. Ilker Cindik

Ilker Cindik   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ama sen yine de onu bunu şunu beni dinleme.
    Kendi zevkini oluşturmana bak. O zevk PS bilgin geliştikçe herkesin zevkine hitap etmeye başlar.

:D

6. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    İlker Abinin Bahsettigi Seyler Bende Yokk :S Sonradan Eklenen Seyler mi Onlar :D