Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ProjectHax Hacklendi !

Türklere , araplara ve islam dünyasına ettiği hakaretlerle bilinen projecthax sitesi hacklendi ! Mısırlı bir hacker haftalar öncesinden siteye bir bildiri yazdı. O bildiride islam dünyasına yapılan saygısızlığa ve küfürlere son vermelerini istiyordu , bu bildiri projecthax sitesi tarafından dikkate alınmadı ve mısırlı hacker o günden bu güne siteyi kapalı tutuyor.Haftalardır kapalı duran site , geçen senede islam düşmanlığı yüzünden hacklenmişti.Site yakın bir zamandada sbot'u crackleyip ücretsiz olarak yayına sunmuştu.

En nefret ettiğim sitelerden birisi.Bunların verdiği Crack'li S-bot'u kullanmadım bile.Hacker çok iyi yapmış :beer:

zaten o mısırLı hacker hackLemeseydi bende Cyber-WarrioR a bildiricektim onlar haLLederLerdi sonucta isLam dinine aykırı dawranıyorlardı ....

KilitanEngiress demiş ki:
hacker@warrior demiş ki:
zaten o mısırLı hacker hackLemeseydi bende Cyber-WarrioR a bildiricektim onlar haLLederLerdi sonucta isLam dinine aykırı dawranıyorlardı ....
Ayyıldız TeaM olarak bize bildirebilirsin... :detective:
extraloob team olarak sana 1 haftalık ban bildirebiliriz... :detective:

Respect demiş ki:
KilitanEngiress demiş ki:
hacker@warrior demiş ki:
Ayyıldız TeaM olarak bize bildirebilirsin... :detective:
extraloob team olarak sana 1 haftalık ban bildirebiliriz... :detective:
Güzel cevaptı,tarzına hayranım :buddha: :buddha: :curtain:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt