ArkadasLar Sorunum Su ki: Babamla tartısmıs olmamızdan dolayı sroyu pc de qormemesı lazım We Sro Hider Kullanıp gizlice bota koyabiliyorum... ama Proqram ekle kaldırdan nasıl qizlerim bunu bulamadım Herhanqi Bi proqramı war mı ya da Sistemden nerelerden Yapabilirim Acil yardımcı olursanız sevinirim.... Simdiden Tesekkurler.. :?:

bak şimdi kardeşim İlk Önce Silkroad Klasörünü D:/ ye Kopyala Sonra Program Ekle Veya Kaldırdan Silkroad Sil Daha Sonra D:/ deki Silkroadı C:/Program Files/ Bu Dizine geri at Hem Başlattan Kaldırmış olursun Hemde Ekle Veya Kaldırdan sonra Rahat Rahat Oynayabilirsin :wink1:

goktug_1083 demiş ki:
bak şimdi kardeşim İlk Önce Silkroad Klasörünü D:/ ye Kopyala Sonra Program Ekle Veya Kaldırdan Silkroad Sil Daha Sonra D:/ deki Silkroadı C:/Program Files/ Bu Dizine geri at Hem Başlattan Kaldırmış olursun Hemde Ekle Veya Kaldırdan sonra Rahat Rahat Oynayabilirsin :wink1:
Bide dosyaları gizle çarını bota koy gizleme prg ları var sitede onu da bulunca tamamdır kendin bile bulamassın silkroada ait bir dosyayı:D:D

BeyLer Tamam Da Sizden bi Ricam Bu Sro GizLeme Proqramlarını Tam olarak uyumlu olanını bulamadım son versiyonu yani.. Buraya bi link atarsanız memnun olurum...

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Birde Sro yu gızlersın ama Bılgısayarın kasacagı ıcın annen baban vb. kişiler anlar.İlk soruları virusmu girdi buna olacaktır.Ve ikinci eylemleri pc ye res atmak eger bır daha oyle sro acıkken pc kasarsa bıraz bılen bırı pc ye format atar^^Vede 1 gb ram varsa bılgısayarında sro acıkken baska oyun acılmamalı ...

Yukarı Alt