Benim önerim,isteğim yada şikayetim ( artık siz ne olarak görüyorsanız.. ) ;

Öncelikle Süper Lig'in Beşiktaş,Galatasaray,Fenerbahçe ve geçtiğimiz yıl şampiyon olarak büyük bir sükse yaratan Bursaspor'dan ibaret olmadığını belirterek asıl konuma geliyorum.. Koyu bir Eskişehirspor taraftarı olarak Profil kontrol paneli'nden ayarlanan tuttuğu takım kısmının sadece Beşiktaş,Galatasaray,Fenerbahçe ve Bursaspor'dan ibaret olmaması gerektiğini düşünüyorum. Ve bu uygulamaya süper lig'te ki bütün takımların ilave edilmesini öneriyorum.Herhangi 3 büyük takımdan birisinin taraftarı olmayan ve kendi şehirinin,ilçesinin takımını tutan ve onları gönülden destekleyen arkadaşlarında benimle aynı görüşü savunduklarına ve bana destek olacaklarına inanıyorum.

Saygılarımla..

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Ne yazık ki bunu yapmayacağız. EsEs de şampiyon olsun profilde onun da adını koyalım. Ama TSL'yi yapsak Bnak Asya istenecek sonra ilçe takımları bla bla..
Kısaca olmaz

Şimdi şöyle düşünelim.Her sene 2. lige düşen ve 1. lige çıkan takımlar mutlaka olur.
Oldu olacak 2. ligteki tüm takımları da ekleyelim, rahat edelim.

Diğer bir alternatif. 1-2 saniye hızlı açılan web sayfası mı istersiniz yoksa incik boncuk dolu her tarafında fazladan DATABASE dolduran,yavaşlamasına sebep olan minik minik eklentileri olan web sayfası mı?
Benden sana gelsin

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Wax Whine demiş ki:
Ne yazık ki bunu yapmayacağız. EsEs de şampiyon olsun profilde onun da adını koyalım. Ama TSL'yi yapsak Bnak Asya istenecek sonra ilçe takımları bla bla..
Kısaca olmaz
Bu görüşünüze katılmıyorum.

+ olarak Madem ki sadece Şampiyon olan takımları koyuyorsunuz o zaman Bursaspor'dan önce Süper Lig tarihinde 6 defa şampiyon olan Trabzonspor'u koyun..

Xanthos demiş ki:
Şimdi şöyle düşünelim.Her sene 2. lige düşen ve 1. lige çıkan takımlar mutlaka olur.

Diğer bir alternatif. 1-2 saniye hızlı açılan web sayfası mı istersiniz yoksa incik boncuk dolu her tarafında fazladan DATABASE dolduran,yavaşlamasına sebep olan minik minik eklentileri olan web sayfası mı?
Benden sana gelsin

Merak etmeyin... Galatasaray biraz daha zorlarsa Kasımpaşa ile el ele Bank Asya'ya gidicek zaten :)

RigorMortis demiş ki:
YozgatSpor da isterim o zaman :P

Aslen Yozgatspor'luysanız arkadaşlarınız veya herhangi biri sorduğunda lig'te ki durumu ne olursa olsun Yozgatspor'luyum diyorsanız gönülden desteklerim.Çünkü biz bu takım 2.Lig B kategorisindeyken de Eskişehispor'luyduk.Şimdi Süper Lig'te hala Eskişehirspor'luyuz.Yine 2.Lig'e düşse biz yinede Eskişehirspor'luyuz :wink1:

Maynard__

Bilgiliyim
komutanbaba demiş ki:
Xanthos demiş ki:

Benden sana gelsin

Merak etmeyin... Galatasaray biraz daha zorlarsa Kasımpaşa ile el ele Bank Asya'ya gidicek zaten :)
Düşünce konuş :thumbsup:

Mopneet

komutanbaba demiş ki:
Jansett demiş ki:
Bu ne ya? Herşeyin bir haddi-sınırı var. Eleştiri yaparsın eyvallah,aşağılamadan aklınca dalga geçersin eyvallah.Ama önce paylaştığın şeyin içeriğine bak..Ağıza alınmayacak laflar,küfürler.. İnan senin gibiler olduğu sürece bu forumdan çoğu insan soğur..
Bence sen yavaştan yol al. İşin sonu iyiye gitmiyor. =p

Yukarı Alt