Arkadaşlar bu zamanda sosun alınırmı sizce herkez 9 deggre geleceğini söylüyo acaba alsam bi sakıncası olurmu.Paranız olsa siz alırmıydınız. Bi yardım ederseniz sevinirim. Question

A

Anonymous

Guest
RebelTurk demiş ki:
Arkadaşlar bu zamanda sosun alınırmı sizce herkez 9 deggre geleceğini söylüyo acaba alsam bi sakıncası olurmu.Paranız olsa siz alırmıydınız. Bi yardım ederseniz sevinirim. Question
bırak almayı düşmesini bile istemem elinde kalır veya zarar edersin

RebelTurk demiş ki:
alma abicim bu zmnlar hiç bişi alma sadece sosun degil hiçbişi herkes satışta aldıgın zmn elinde patlar yakında bişi olmucak olsa full sun adam itemlerini satip normal +4 +5 sete donermi inş. hiç kimse almaz da ellerinde kalır :)

1 ay kullansam satsam olur dimi sonuçta 1 ayın karı var. Question Bir de çok ucuza alıyorum normalde benim verdiğim fiyatın 2 katını verenler var ama gevur olduğu için satmıyo adam.

su 80 lvl e cıktıgı zaman oyun elimde 64 +5 glavie vardı 30m'e almıstım zarzor 17m'e felan satmıstım bence sun alma 9degree gelıyor

RebelTurk demiş ki:
1 ay kullansam satsam olur dimi sonuçta 1 ayın karı var. Question Bir de çok ucuza alıyorum normalde benim verdiğim fiyatın 2 katını verenler var ama gevur olduğu için satmıyo adam.
alma kardeş zararlı çıkacaksın ama ben satarım bunu illa daha pahalıya diyosan kendine guveniyosan al

nisanda gelcek ama bencede degmez derim biz elimizden cıkardık alma derim ben extraokk

valla dostum suan eskı sorvırlarda sosun satan satana bence hıc alma herkez elınde patlar korkusuna satıyor 9 deyer gelıncede anca sosun weaponlar 200 mılyon ya eder ya etmez

Yukarı Alt