Problem çocuk yine vizyonda
Yine Batuhan, yine olay... Mustafa Denizli´nin Beşiktaş´ta düşünmediği genç oyuncu, kiralık olarak gittiği Gaziantepspor´dan ayrıldı, tam anlamıyla ortada kaldı.

Ertuğrul Sağlam döneminde Beşiktaş’ın A Takımı’na yükseldi, Fatih Terim onu A Milli Takım’da görevlendirdi. ‘Türk futbolunun geleceği’ olarak görülen Batuhan Karadeniz, futbolu ve yetenekleri kadar olaylarıyla da gündemden düşmedi. Sağlam döneminde zaman zaman şans bulan genç oyuncu, Denizli’nin gelişiyle birlikte kadroya girmekte zorlandı. Geçen sezonun devre arasında ise Eskişehirspor’un yolunu tuttu. Forma giydiği .. maçta .. gol atan Batuhan, Beşiktaş’a geri döndü. Ancak Mustafa Denizli’nin ona bakışı netti: Oynayacağın bir takıma kiralık gideceksin...

“Hocamla aramda sorun yok”

Önce, “Büyüklerim Gaziantepspor’da oynamamı uygun bulmuş. Tabii ki gideceğim” diyen genç golcü, Gaziantepspor’la sadece 1 antrenmana çıktı. Takıma verilen 1 günlük izinde, sakat olmasına rağmen Çeşme’nin yolunu tutması, bardağı taşıran son damla oldu. Uzun süre forma giyemeyeceği ortaya çıkan Batuhan ile Gaziantepspor yollarını ayırdı. Kırmızı-Siyahlı ekipten ayrıldığını açıklayan genç oyuncu, “Gaziantepspor’dan ayrıldım. Hala Beşiktaş’ın oyuncusuyum. Bazı kişisel sorunlardan dolayı Gaziantepspor’a gitmedim. Beşiktaş’ta kalmak isterim. Yurt dışından da teklifler var. Mustafa hoca ile aramızda bazı sorunların olduğu söyleniyor. Böyle bir şeyin olmasına imkan yok. Sonuçta o bizden büyük. Mustafa hoca bana, ’Seni kadroda düşünmüyorum’ demedi. Hocamız ve başkanımız karar verecek” diye konuştu.

Batuhan’ın her yaptığı olay

* Antalyaspor’la oynanan PAF maçında golünü attı, rakip tribünlere yaptığı profesyonellik dışı hareket nedeniyle kırmızı kart gördü.
* 17 Yaş Altı Futbol Şampiyonası Yarı Finali’nde Türkiye’nin Fransa’yla yaptığı maç penaltılara kaldı. Batuhan, penaltıyı atacağı köşeyi rakip kaleciye işaret etti ve penaltıyı kaçırdı. Türkiye turnuvadan elendi.
* 2007-2008 sezonundaki Fenerbahçe karşılaşmasında boş kaleye golü atacak olan arkadaşı Higuain’e pas vermedi. Bu pozisyonu, “Kral yapmayacaksın, kral olacaksın” diye yorumladı.
* Eskişehirspor’a kiralanması gündeme geldiğinde Denizli’nin Batuhan’a, “Gelecek sezon buraya daha güçlü olarak geleceksin” dediği, genç oyuncunun ise, “Ben gelirim, ancak geldiğimde siz burda olur musunuz bilemem” dediği iddia edildi.
* Eskişehir’de çıktığı ilk antrenmanda, “Beşiktaş şampiyon olamaz. Denizli soldaki adamı sağda, sağdaki adamı solda oynatıyor” dedi. Daha sonra özür diledi.
* Fenerbahçe-Eskişehirspor maçı öncesinde kamptan kaçtığı ortaya çıktı. Kadrodışı bırakıldı.
* Kırmızı ışıkta durmayan Batuhan’ın, alkollü olduğu ve hapse atıldığı iddia edildi. Ancak yıldız oyuncunun ehliyetsiz olduğu için polisten kaçtığı belirtildi.​

hmzsnmz demiş ki:
Problem çocuk yine vizyonda
* 17 Yaş Altı Futbol Şampiyonası Yarı Finali’nde Türkiye’nin Fransa’yla yaptığı maç penaltılara kaldı. Batuhan, penaltıyı atacağı köşeyi rakip kaleciye işaret etti ve penaltıyı kaçırdı. Türkiye turnuvadan elendi.​

Bu çocugun yaptığı iş değil ya :?

Yukarı Alt