Sro privite server açılsın yeni char açcamda 1 gecede kaç lwl olurum ortalama 3-4 saat kasarak ? bide hergün düzelki 2-3 saat kasarak 1 haftada kaç lwl olurum ?bide privite serverda skiller kaça kadar? son olrak hangi charı kasmamı tavsiye edersiniz en kolay kasılan bow ve blade hariç

Takımı
Fenerbahce
3-4 saatte 20-21 falan olursn rahat tabi sana bağlı skiller 69 a kadar yeni skiller yoq 1 haftada 40 falan olursn ben 2 haftada 54 oldm oda günlük 3-4 saat kastım ve son olarak 7/1 hybrid sword fıre char açmanı tavsiye ederim extrabeer

saol aslında bnde bow war eski charımda nukerdi kafamda glavie war ne dersiniz glavie kassammı? privitede güçlümü glavie?

glaive str olduğu için ve atack ı fazla olduğu için işi götürüyordu ben oynadığımda ama bow mesela pek yoktu olan 1-2 kişi sağlamlık bakımından çoğunlukla arkadaşın dediği gibi ya sword dur ya da glaive :) ama bence glaive ben eğlenmek için nuker kasıyorum :)

saolasın bn nukerden bıktım hep aynı şey adu +meteor pof :lol: yine aklıma geldi hemen yatmıcak bi char yapatım dedim ama glavie ilede uniq kesmek biraz zor acaba hybird 5/1 spear heuksal +nuker mi kasssam nasıl olur sizce ?server ne zaman açılıyo ?????

Takımı
Fenerbahce
bende ilginç bişi deniorum 2 int bi str bow imbue lıghtnıng 54 oldm ve şu an sağlam gibi duruyor 60 da fıre da açmaya başlıcam extrabeer

5/1 hybird kafama yattı gibi heuksal+nukeler ama aşırı sp yer gibi gelio diom acaba full str glaviemi açsam bu arada privite server açıkmı?

Yukarı Alt