Biz International Silkroad Online 80-90 level zamanlarına özlem duyan bir gurubuz. Kendi serverımızı kurup kaliteli bir ortam yaratmak eski günlerde ki gibi Trader-Hunter-Thief kapışmaları Trade atma ve mal çalma gibi zevklerini özlüyoruz.. Alps'in en eskilerinden EhL-i KeyF Robbers4Ever ve _NowOrNever guildini biz kurduk biz yonettik.. Server kurmak konusunda hiç bir bilgim yok bilgisayar konusunda orta düzeyde bilgiye sahibim.. Kurulum konusunda bilgiye sahip anlatım yapacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum.. (Daha önce böyle konular açılmış ama yeterince açık değil ve anlaşılmıyor ne yapmam gerektiğini hiç anlamadım. O yüzden yeni bir başlık açtım.)

Takımı
Besiktas
Server kurmada çok fazla aşama var bilgisayar bilgininde prof derecede olmadığını söylüyorsun.Silkroad private server kurulumu bende yapmaya çalıştım 2-3 hafta önce ve dosyaları çok deli virüslü oluyor bunun dışında çalıştırman gereken bir ton program yazman gereken kodlar vs vs ....
Ama illa başlarım diyorsan internetten vsro files bul ve bilgisayarına kur ilk adımı atmış olursun zaten bulduğun zaman mantıkla neyin ne olduğunu kavrarsın diye düşünüyorum ondan sonrada takıldığın yerlerde sorularını sorarsın

Takımı
Besiktas
Ayrıca bunun dışında param var diyorsan sunucu sağlayan firmalar var server kurulumunu herşeyi yapıp teslim ediyolar onada bakabilirsin

Yukarı Alt