1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Private serverlar hakkında

1. Ottoman

Ottoman Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar. baya eski bir silkroad oyuncusuyum, artık yaşlandım bile diyebilirim daral:

şimdiye kadar hep 70-80 dönemlerini, tam euro gelmeden önceki dönemi özlemişimdir. eminim ki birçok kişi vardır yerli yabancı benim gibi arada sronun o günleri aklına gelip ah çeken. ancak serverlara bakıyorum, 70 cap'e da baksam, 80 cap'e de baksam gerçek sro'yu göremiyorum. acaba mümkün değil mi bu serverı kurmak?

gerçek sro'dan bahsettiğim, pvp için cape takılan, job kıyafetini haritanın istediğiniz yerinde giyebildiğiniz, joblara geçince isminizin ve guildinizin saklanmadığı, thief ve hunterın isterse aynı partiye girdiği, npc thieflerin çıktığı sro.

böyle bir server var mı etrafta? hatırladığım kadarıyla euro update gelmeden önce kale savaşları, dress vesaire yoktu, doğal olarak dediğim versiyonda da kaleler yok büyük ihtimalle, bu yüzden mi tercih edilmiyor?

2. Delidoktor

Delidoktor Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Vardı bitane kapanalı çok oldu Back to 70s ti adı isro 2006 testbad dosyalarıydı

3. Scylla

Scylla Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yakın zamanda olmayacak gibi

4. Akillis

Akillis Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yedek parça servis müdürü
    Evet, Delidoktor doğru diyor.. Fakat ne yazık ki kapandı. Belki yakın zamanda yine eski tadı veren bir oyun açılır. Kısmet..

5. combocx

combocx Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O zamanlar 7.sınıf mı neydim 6 bile olabilir burdan buldugum loaderlar olsun isrobot tbot craklar olsun 512 mb rami olan masa üstüm bilgisayarımla çift char acmaya calısıyordum şimdi öle bi server olcak botla felan uğraşmam elimle kasarım silk pahalı olsun alırım acımam o zevki hiç bi oyundan alamadım :roll: yokmudur buna benzer bı server yada en iyisi hangisidir olmadi:

6. combomax309

combomax309 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :headbang: aynen rocco onlıne var kardesm guzel olcak server. ona gırelım beraber :beer: ozellıklerı yakında acıklanır