Bu mesaj Romeo rumuzlu uyeden alinti yapildi
Romeo demiş ki:
Skalidor full chin oldugu icin dusunmuyoruz cunku full chin serverlar ayni tadi vermiyor bize gore.Ayrica Myth Online'dan ogrendigimiz uzere cok yenilik yapmayi deneyen serverlar genelde patliyor 1 saat acik kaliyorsa 5 saat kapali oluyor ve JoySRO da Atlas da oynadigimiz icin GMlerin tecrubesine ve professiyonelligine guveniyoruz o yuzden tercihimiz burasi.Sizleri de aramizda gormek isteriz :)
GameWarriorS Family <3

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

ßaktın dediğin gibi oldu bu swde ozaman bakarız gelirim belki ama pek öyle olacağa benzemiyor gm kadrosu iyi gibi...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Hugo Reyes rumuzlu uyeden alinti yapildi
Hugo Reyes demiş ki:
Bu mesaj Violent Arise rumuzlu uyeden alinti yapildi

[
IP limit ayarlıyor GM o konuda sıkıntı yok
Kaç bro IP limit?[/quote]
daha belli olmadı ama 10dan fazla olmaz[/quote]

10 çok fazla en fazla 8 olmalı 1pt açsın yeter daha ne stall charıdır pvp charıdır falan bunlar biraz aşırı oluyor gibi herkesin o kadar char açabilme imkanıda olmayabiliyor benim için sorun değil ama açamayan veya açmak istemeyen uğraşmayanlar oluyor...

Ben slottaki charı reverse ile repot yaptırtmaya üşeniyorum millet 8 charı slota götürüyor. Vay halimize

Merhaba;

Askerlik bitmesine yakın bende bir grup toplayacağım sizinle birleşip var olduğumuz yerlerde iyi işler çıkartabiliriz.

xPi

rank8
Bu mesaj CezaAlp rumuzlu uyeden alinti yapildi
CezaAlp demiş ki:
@Romeo partydekilerin hepsi senin mi?
Hayır partydeki charların hiçbiri Romeo'ya ait değil. Hepsinin kullanıcısı farklı :)

L0nelyHeRo demiş ki:
O zaman biraz kolay sw gibi 80lvler kaynıyor :)
Serverin en yüksek levelleriydiler belirlitelen saatde, şuanda 100 levele ulaştılar alkis:

Bu arada ip limit 10 olarak belirlendi bizde pek hoşnut kalmadık ama, rateler azaltılarak bir denge kurmaya çalıştı gmler :)

Bu mesaj xPi rumuzlu uyeden alinti yapildi
xPi demiş ki:
Bu mesaj CezaAlp rumuzlu uyeden alinti yapildi
CezaAlp demiş ki:
@Romeo partydekilerin hepsi senin mi?
Hayır partydeki charların hiçbiri Romeo'ya ait değil. Hepsinin kullanıcısı farklı :)

L0nelyHeRo demiş ki:
O zaman biraz kolay sw gibi 80lvler kaynıyor :)
Serverin en yüksek levelleriydiler belirlitelen saatde, şuanda 100 levele ulaştılar alkis:

Bu arada ip limit 10 olarak belirlendi bizde pek hoşnut kalmadık ama, rateler azaltılarak bir denge kurmaya çalıştı gmler :)
ip limit çok fazla olmuş ve exp,sp drop rate çok fazla olmuş bence 1 günde 80 çok çok fazla... ip limitin fazla olmasıyla pcsi iyi olmayan veya öyle 1pt açmakla ilgilenemeyen üşenenlerde var ve o pt'de muhabbetin,eğlencesi,zevki ve bi item düştüğünde kime geleceğinin heycanı falan bunlar yok oluyor böylece sırf bu yüzden bile başlanmaz bir çok neden var tabi ki...

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Lonely isro gibi pt kurulmuyor bu sw lerde gece bırakıyorsun adam cıkıp gidiyor sabah ne oldu diye soruyorum elektrikler gitti annem yada babam pc kapadı falan

Bu mesaj Hugo Reyes rumuzlu uyeden alinti yapildi
Hugo Reyes demiş ki:
Lonely isro gibi pt kurulmuyor bu sw lerde gece bırakıyorsun adam cıkıp gidiyor sabah ne oldu diye soruyorum elektrikler gitti annem yada babam pc kapadı falan
Evet biraz öyle orası o konudan bende çekiyorum ve klasik aynı lafları bende duyuyorum :thumbsup:

2.gün 01.00 itibariyle ; ( biz kasamasak da guildimiz ilk 110lara doğru gidiyor )

@CezaAlp charların hepsi benim değil 4 kişi 1 pt çıkarttık.

Ip limit 5 e Exp Rate 30x e dusurulmustur
Serverin ilk 110lari olan GameWarriorS uyeleri AdaPower ekibini tebrik ederim

GameWarriorS Family <3

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

İlk haftadan herkese ne olduğumuzu gösterdik . Savaşın videosu yarın Youtube'ye ve ordan da buraya yüklenecektir. Haftaya rakip olması dileğiyle herkesi bekliyoruz.

GameWarriorS - OutlawZ FTW !

2.hafta videomuz eklenmiştir

Yukarı Alt