Kemalist Arkasından İzliyorum Onun yaptıklarını ya
İlk önce herkese Merhaba bendeniz Gürkan Müjde

Bu konuyu açmamın amacı çoğalan aşırı private serverları yüzünden çoğu Kişi part part upload ediyor farklı siteler haliyle üyelerde böle bir şey istemiyor tabikide hızlı indirip hemen oyuna girmek istiyor 30.03.2012 tarihinde download sunucusu aldım. Eğer Silkroad Client,Pk2 veya başka dosyalarınız varsa sunucuma aktarcam ordan indirebilcekler ver Seri bir şekilde.

Yapılcaklar Çok basit
Verceğim Siteye Dosyayı upload ediceksiniz ardından bana link veriyorsunuz sunucuda 10dk civarı bi sürede indirip FTP'ye atıyorum. Size bir link veriyorum o link'i sitenizde paylaşıyorsunuz yüksek hızda üyeleriniz indirim yapıyor.

Sunucunun Download/Upload Hızı.

Ve en güzel yanı silkroadınızı setup halinde yapıcaz rar şekilinde değil. Millet hem indiriyor hem rardan çıkarma süresi hemde rardan çıktıktan snra kopyalama süresi var bu olmaması için sizin için setup haline getircez tek bir tuşla kurulcaktır Hiç beklemeksizin.

Bunca işlemi Sadece 5TL karşılığında yapıcaz.(Sorun Ve çözümlerinizede yardımcı olucaz Private server kurduğunuzda)Premium Üyelik alcağınız diyelim sizde olcak tek diğerleri düşük hızla download etçek ama sunucudan tam güç çekçekler :wink1: Büyük Bir mevla İstemiyoruz 5tl tutarı.
Turkcell 5TL
yada PTT, Ve Ziraat Bankası.
Ulaşılcak Msn adresi: [email protected] (Yada Üzerinden mesaj atabilirsiniz.)
Referans:
http://31.210.108.118/Divinity_Sro/SroSetup77.exe
Setup Fotosu;

Private server kurulum 25TL'dir.(120 cap 13DG) Ulaşılcak Msn adresi: [email protected]
Private server kurulum 25TL'dir.(110 cap 11DG) Ulaşılcak Msn adresi: [email protected]
Veritabanında kolay kolay bir item veya herhangi bir işlem yapmak için not defterinde kayıtlı 25+ ten yukarı kod vardır onlarıda yanında vericez.
Not defteri içindekileri;
Guild Ceza Silme
DB'den Çarın Nickini Değiştirmek
Sw De En Çok + Kimde Var Görün
Evet Herkesin Belalısın Olan Uniq Süresi Tek Bir Yazıyla Değişicektir.
Db Çoklu Değişim Dress,avatar,weapon
Db Deki Tüm Itemlerin Parantez Için Kodunu Değiştirme
Çar Levelini Düşürcekseniz
Çarı Bugta Kalanlar İçin.
Bir kerede tüm Herkesin Levelini Düşürün
Şehir Kapatma Kodu;
Şehir açma Kodu;
Guild levelini Yükseltme
Priviledİp girmek(GM olarak girmek için)
_ShardService Server Kapalı Alanlar için
Serverdaki Herkesin Petini (120Level yada 110 Level yapın)
Server'da Azcik Eğlence Olsun Topluca Herkesi Aynı Anda Pk yapın :)
İnventory Page3 Full Açmak Çoğu Kişi bu kodu bulmaya çalışır.Serverda herkesin Page3 full açık olur.
Herkese Toplu Silk,SkillPoint Ve Gold Verimi (Miktarları Değiştirebilirsiniz.)
Server da en Düşük + ve en yüksek + yı öğrenme kodu
Tablolara Girmeden Çarınızı GM yapma.
Üyelerin Aralarında Gönderdikleri Mesajları Gösteren Kod
Herkese Rütbe Vermek İçin
Event İçin Süper Bir Fikir Sw yi yeni Açtınız Event mi Yapçaksınız o zaman Bu kodu Yazınız
Alcmhy Basma Ratesi(BUGSUZ)
Herkesin + larını +5e çeken kod
Çar Nickine STR,İNT Verme
SW'De yüksek item mi var tek bir kodla tüm itemleri düşürün.
İstediğiniz İtemi FB yapma.
İstediğiniz İtemin Statlarını 100% yapma.
Herkes'in Mastery'sini Max yapar.
Düşçek Gold Miktarını Ayarlama
Mob Spawn sorununu çözme kodu
Evet Beyler FGW drop Oranını Artırmak İçin Kod
RefPackpageİtem kolaydan eklemek.

Modların bu konuyu başka yere taşımasını istemiyorum nedeni burda daha faydalı olucağını düşünüyorum :nod:

oldu öyle saçma şey olur mu adama sana versin sende dosyalara keylogger, virüs artık hangisi olursa koy sonra playerlar indirsin çok iyi

Yukarı Alt