Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Bu yui varya tam bir ..... Neden diye sorun bi?Yaf adam diyoki Hadin heraya başlıyalım benle başlayacak olan var mı diyo.Altınada adamın biri diyoki "eee private ne olacak açıyosuz ondan sonra hadin heraya" diyon diyo.yui de diyoki "private gelecek ama ben kaçkere dedim bu konuda bana sorgu sormayın diye aptal!... kesin ve bana soru sormayın!Heraya başlayacak varmı" Aynen böle diyo bu nasıl iş yaf.
Not=www.setrade.0u0.net bu site orjinal sitesi aynen yazıyo ama ingilizce ben türkçeye çevirerek yaptım:D ama yui tutarsam ben ona biliyom

Yui hakkında sana tamamen katılıyorum. dün akşam da yazdım aynı konuya ss. aşağıda.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
kim bilir yui kac kere bunları soylemek zorunda kalmıstır. ki sahsen ben forumunu takip ediyorum . benim gordugum 10 larca baslık vardı bu server acılmasıyla ilgili.. sabır denen bisey vardır arkadaslar catlattınızmı tası boyle olur.

kingbaba demiş ki:
xxabxx demiş ki:
o yapmadı ki. o sadece yonetime yardımcı oluyor. kimse yui de suc aramasın.
o zaman bu oyunu oluşturan ve karmaşık bi hala getirenlerden hesap soralım :?!!!
arkadaşım sen kime hesap soruyosun adam yapmak zorundamı yane sen vercenmi okadar para yane düşün bi adam hiç bir şekilde böyle bir oyun yapmak zorunda değildi ama yapmış işte sağalosın adama güzel serverdi ama silk char vs alan arkadaşlar dışında konuşuyorum

_Death_ demiş ki:
kingbaba demiş ki:
xxabxx demiş ki:
o yapmadı ki. o sadece yonetime yardımcı oluyor. kimse yui de suc aramasın.
o zaman bu oyunu oluşturan ve karmaşık bi hala getirenlerden hesap soralım :?!!!
arkadaşım sen kime hesap soruyosun adam yapmak zorundamı yane sen vercenmi okadar para yane düşün bi adam hiç bir şekilde böyle bir oyun yapmak zorunda değildi ama yapmış işte sağalosın adama güzel serverdi ama silk char vs alan arkadaşlar dışında konuşuyorum
Burda Hesap Sormaktan Kastimiz Tam Bir Cevap Ariyoruz Ucu Acik Cevaplar Almaktan Bizde Bıktık Sorun Bu..

Arkadaşlar sanırım bir kıpırdama var gibi...server undergoing yazısı artık daha hızlı geliyor..sanki bişiler var..umarım cuma günü açılır o günde açılmazsa ..tamamen umudu keseriz..ama şöyle bişide var...yani hiç açılmayacksa adamlar açılacak diye bilgi vermez...kendi yüzlerinin kara çıkacaklarını bilirler....en azından uğraşıp çabaladıkları kesin ben bunu düşünmekteyim...

Server
Takımı
Galatasaray
Darbzen demiş ki:
Arkadaşlar sanırım bir kıpırdama var gibi...server undergoing yazısı artık daha hızlı geliyor..sanki bişiler var..umarım cuma günü açılır o günde açılmazsa ..tamamen umudu keseriz..ama şöyle bişide var...yani hiç açılmayacksa adamlar açılacak diye bilgi vermez...kendi yüzlerinin kara çıkacaklarını bilirler....en azından uğraşıp çabaladıkları kesin ben bunu düşünmekteyim...
Doğru Söylüyorsun Ama Ne Yapıcaklarki.Ne güzel paşa paşa gidiyorduk cheenese de.şimdi eu gelirse bi dha indir felan zor iş :S

Uğraştıkları kesin ama bizlere de kesin bir tarih versnler. 5 gün sonra diyorlar. Cuma 5 gün oluyor bakalım ondan sonrada 5 gün diyecekler mi Evil or Very Mad

RiqueLme

Bilgiliyim
ya bu psro acılsa ei olcak ild defa lwl 49 oldu 1 gunde 4-5 lwl atlıordum arklara yarın 52 yim dedim ertesi gun bi geldim (Persembe) oyun yoh dediler :lol::D persembe bakıma gırıor dedim ama bu bakım bayaaa surdu acıkcası Razz

EmmaW

ya en şansız benim :lol: oyunu yükledim 3 saat fln oynadım yüklediğim günün akşamı oyun gitti :lol: ayrıca oyun bugün açılsa bi perde ama açıldığı yok Evil or Very Mad

From information i obtained the server will start on Feb 28. If not on Feb 28 then it is Feb 29. All account information will still be the same. This is confirmed by the chinese GM. [time has been remove by sky]

Beyler Bunu Buldum Bi Turkceye Cevirin. detective

Bence Yalan Atiyolar Serverlar felan Hacklenmedi.Joymaxdan Tehdit Gelmis Olabilir ve Bu Yuzden Kapattilar Bir Daha Acmiycaklar Bizi OyALIYOLAR

Insallah Acilir Ama Sanmiyorum.

SuperOyna demiş ki:
Bence Yalan Atiyolar Serverlar felan Hacklenmedi.Joymaxdan Tehdit Gelmis Olabilir ve Bu Yuzden Kapattilar Bir Daha Acmiycaklar Bizi OyALIYOLAR

Insallah Acilir Ama Sanmiyorum.
Joymax tehdit etmez, direk olarak avukatlarını gönderir. Anlaşma yoluna gidilir. Eğer çözüm oluşturulamazsa, hatırı sayılır bol sıfırlı bir tazminat davası açar. Joymax davayı kazanırsa, ki kaybedebileceğine ihtimal bile vermiyorum, işte ben o zaman çinli midir, alman mıdır her kim ise o adamın haline acırım. Çünkü ömrü boyunca Joymax tepesinden inmez. Nereye adım atsa karşısında Joymax'ı bulur.

bence server açılıcak ancak bunu çok geyik haline getirdiler bi açıklama gelse herkes neyin ne olduğunu anlıcak ama herkes bişeler sölüo bu yüsden bu duruma geldi GM lerin bi yerde şu gün içeresinde açacağız demesi gerekirdi süre uzun olsa bile :?!!!

_alpoza_ demiş ki:
bence server açılıcak ancak bunu çok geyik haline getirdiler bi açıklama gelse herkes neyin ne olduğunu anlıcak ama herkes bişeler sölüo bu yüsden bu duruma geldi GM lerin bi yerde şu gün içeresinde açacağız demesi gerekirdi süre uzun olsa bile :?!!!
+1

Verilen cevaplar hep üstü kapalı. 1-5 gün arası açılacak dendi. Yarın 5. gün ama adamlarda ses seda yok.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt