kardeş yardım edebilirmisin ben bu skilleri nereya koyacam benim botta skiller gözüküyor ama hepsi küp şeklinde japonca değil yani

thedark demiş ki:
kardeş yardım edebilirmisin ben bu skilleri nereya koyacam benim botta skiller gözüküyor ama hepsi küp şeklinde japonca değil yani

Jacabo demiş ki:
- Resim Silinmiş.

hacım senin için hızlı bi şekilde yaptım. resimdeki numaraları sırası ile yap. 4 numaralı seceneği işaretle ve xp cd sini tak 2 dk içinde kendisi otomatik yüklücektir. extraokk :santa:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
abi lütfen eklenti gibi koyun bi bi program yükledim dll sini silemiom hiç bişey indirtmio bana :lol: .exe die bitio ya onu verin işte

Jacabo demiş ki:
Private serverinde bot kullanan arkadaşların en büyük problemi skillerin çince olması ve deneye deneye bulunması. Buna çözüm olarak ben Babylon programını düşündüm ve denedim gerçekten işe yarıyor. Tek tıkla skilinizin tam olarak çince karşılığını alabiliyorsunuz!!!

İlk olarak Babylon programını indirmekle başlıyoruz.

Link :
http://rapidshare.com/files/94677164/Ba ... U.rar.html

Şifre :
http://www.extraloob.com

Gelen Babylon Programımızı Pcmize kuruyoruz ve güzel bi şekilde içinde bulunan Pach'ini yapıyoruz. Program cracklendikten sonra aşağıdaki anlatımını yapmış olduğum resim gibi skillerimizin Çince karşılığını bulup botumuza ayarlıyoruz

- Resim Silinmiş.

Skillerimizin Çince karşılıklarını bulduktan sonra botumuzu kurup bi güzel kasıyoruz. extraokk

Ps: Tamamen Kendi Buluşumdur.. Sabitlenirse sevinirim detective
paylaşımın için çok saol ben ekleyecektim kusursuz cümle çeviri yapan fln fakat sen yayınlamışsın gerek kalmadı Wink

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
o işaretlerin olduğu dosyayı bana yollarmısın bi bakıyım elimden geldiğince yardım ediyim

mss29 demiş ki:
o işaretlerin olduğu dosyayı bana yollarmısın bi bakıyım elimden geldiğince yardım ediyim
O işaretler botta ki sikill isimlerinde var yani botta skiller çince yazmıyor.O yüzden babylonda ki çevirdiklerimle uyuşmuyor.

demek istediğini anladım fakat bot klasörünün içinde skill.txt gibi birşey olması lazım onun içinde skiller yazar o dosyayı gönder ingilizceye çeviriyim ben komple kurtul Wink yada botun linkini ver

Yukarı Alt