Öncelikle Bu Paylaşımı ''Söylemeyin Sonra Sizin Ne Farkınız Olacak'' Diyenler İçin Yapıyorum...Bu Site Paylaşım Sitesidir.İnsanlar Burada Birbirine Yardımcı Olmalı.Bu Söylemeyin,Sizin Ne Farkınız Olacak Diyenlerin Egoistliğidir...Ben Silk'i Aldım...

Herşeyi Adım Adım Yazıyorum.
1.Msn e Bu Adresi Ekleyin=>[email protected]
2.Adam Çinli.İngilizce Konuşmanız Lazım :lolmuch:
3.Adama Ne alacağınızı Söyleyin.
4.Adam Sizden Oyundaki İd nizi ve Oyundaki Charınızın İsmini İsteyecek.
5.Bunları Yaptıktan Sonra Adam Size Paypal Adresini Vericek.Tabikide sizin Bir Paypal Hesabınız Olması Lazım.Paypal'da İngilizce Olduğundan Dolayı Riskli Bir İşlem Eğer Bildiğiniz İngilizce Okuldakinden İbaret İse Hiç Bulaşmayın Derim.
6.Paypaldan Adamın Adresine Parayı Yolladıktan Sonra Adama Söyleyin Yolladım Diye.
7.Adam Kontrol Edecek.Size 12 Saat İçinde Oyuna Girmemenizi Söyleyecek.

Şimdi Bende Bu 12 Saat Süreç İçerisindeyim Bekliyorum... :lol: :lol: :lol:

Burada İngilizceniz+Paypal Adresiniz+Kredi Kartınız Olması Gerekiyor...Herhangi Biri Olmaz İse Silk veya Herhangi Birşey Alamazsınız :lol: :lol: Bir Akrabanızın Yardımı İle Alabirsiniz Ancak.Arkadaşlarınıza Güveniyorsanız Oda Olabilir Tabi. :lol:

Herhangi Sorunuz İçin Buraya Mesaj Atın...Elimden Geldikçe Egoistlerin İnadına Yardım Edeceğim...

NOT:Premium Ne Oyuna Tektıkta Girmeye,Nede %100 Exp Almaya Yarıyo.Silk Alan Olursa Üzerindekileri Okuyup Ondan Sonra Premium veya Başka Birşey Alsınlar...

ole cok ii bi ingiliceye gerek yok ben kısıtlı inglizcemle hic sorun cekmeden silk aldim

kardeş bir şey sorcam şimdi benim paybal hesabım war fkt kredi kartım fln yok banka hesabı fln ona nasıl para yolluoz :lol:

Bywarlord demiş ki:
kardeş bir şey sorcam şimdi benim paybal hesabım war fkt kredi kartım fln yok banka hesabı fln ona nasıl para yolluoz :lol:
Paypal Hesabını Düzenliyorsun.Paypal Hesabına Kartını Ekliyorsun.O Karttan Direk Çekiyor Parayı.Kart Olmadan Zaten Hata Verir Devamlı :lolmuch:

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad yaşı küçük olan lar kredi kartı olmayanlar nasıl yapcak Sad

Bywarlord demiş ki:
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad yaşı küçük olan lar kredi kartı olmayanlar nasıl yapcak Sad
Babalarından Yardım Alabilirler :lolmuch: :lolmuch:

@xXxCaptainxXx

15€ 500 Silk + 100 silkte Hediye Veriyorlar. 20€ 1m Skillpoint. 35€ 65YTL Civarı Birşey Tuttu.

Hiç abin yokmu :lol: veya tanıdığın.Benim abim var ama almıyor.Belki seninki alır :lol:
Ama az kaldı 3 yıl sonra ben kendim alcam inş. :lol: :d :lolmuch:

Ben gecen sene Paypalla annemin kredi kartıyla normal sroda silk aldım. 51 Milyon tutmuştu. Tabii annemin haberi yoktu. Bi telefon çaldı bankacı arıyor. İnternetten alışveriş yaptınız diye... Sonra bütün paramı aldılar, 3 ayda para mara vermediler :lol: Confused

Bu silk almayı başarabilen arkadaşlar şöyle bişey uygulasa hem biz almayanlar hmde alanlar için kazanç olur:
Mesela alan arkadaş bize bi banka numarası verse bizde o hesaba para yatırsak oyunda bize silk i aktarsa..Mesela 100 silki 3 ytl e aldıysa biz onn hesabına 5-6 Ytl yatırız..Hem o para kazanmış olur hmde biz silk alabilmiş oluruz.. Böyle bi yöntem uygulayan olursa yoğun bi istek olur diye düşünüorum..Mesele bn alırdım o şekilde.. :lol:

Yukarı Alt